Шоу бізнес

Kalush Orchestra та Олена Тополя (ALYOSHA) разом з клубом ATLAS озеленюють Київ

Концертний зал ATLAS провів екозахід з висаджування декоративного винограду. До озеленення долучились  відомі українські артисти, блогери та медійні особистості, серед яких: співачка Олена Тополя (Alyosha) зі своїми синами, КИЛИММЕН з гурту Kalush Orchestra, радіоведуча Міла Єремєєва, гуморист та актор Вова Борисов, співачка Darisha та інші.

ATLAS бажає стати прикладом озеленення для інших майданчиків та виростити вертикальні зелені килими. Так як подібної унікальної будівлі в центрі довгий час не було та навряд чи з’явиться, команда концертного майданчику вирішила не чекати й долучилася до міської екоініціативи #МістоЖивихСтін, яка пропагує вертикальне озеленення.

Kalush Orchestra та Олена Тополя (ALYOSHA) разом з клубом ATLAS озеленюють Київ
Kalush Orchestra та Олена Тополя (ALYOSHA) разом з клубом ATLAS озеленюють Київ

Як відзначив Директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний:

“Цього разу висадили понад 20 паростків винограду Вічі, і вже скоро на цьому місці з’явиться чудова жива стіна на радість усіх, хто приходить в ATLAS на концерти, та просто киян і гостей столиці. Дякую  адміністрації ATLAS та усім, хто сьогодні долучився до нашої ініціативи з популяризації вертикального озеленення!”.

“Ми завжди підтримуємо соціально-екологічні проєкти, адже вважаємо, що це наш обовʼязок піклуватися про нашу землю та довкілля. Вдячний Atlas за їх екоініціативу й можливість долучитися до озеленення Atlas Space”, – коментує КИЛИММЕН.

“Не дивлячись на те, що війна триває в Україні, ми віримо в наше майбутнє і робимо все, щоб вона розквітала,- підкреслила радіоведуча Міла Єрємєєва. –  Тому саме висадка дерев стає надзвичайно важливою справою. Це наш власний внесок у збереження нашої планети. Спільними зусиллями ми можемо змінити майбутнє нашої країни та залишити її зеленою та живою для наших майбутніх поколінь. Дякую …. за запрошення та можливість підтримати ініціативу”.

Засадили стіни 8-ми поверхового клубу ATLAS та гастропростір Atlas Space (який офіційно відкриється 7 жовтня) по всьому периметру будівлі. Рослина декоративна, не примхлива, чудово підходить для вертикального озеленення в нашому кліматі. Швидко зростає (щорічний приріст пагонів становить 1-3 метри). До того ж недорога, середня ціна паростка – 80 грн.

«Місто живих стін» – ініціатива Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА, в рамках якої було висаджено майже 1000 паростків винограду Вічі в усіх районах міста Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button