Шоу бізнес

«Про залежність від власних почуттів» у новій пісні Катерини Малицької: прем’єра

Ця пісня з’явилася ще до повномасштабного вторгнення. Співачка довго вагалася, чи вже час випускати її в світ. 

«Моя нова пісня про глибокі почуття, коли всім тілом відчуваєш, що попав в залежність від людини. Тоді здається, хочеш вирватися з полону, але не можеш. Кохання – це справжній наркотик. 

З першої ноти зрозуміла, що це «моє» та обов’язково хочу мати її в своєму репертуарі. Потім вагалася, чи випускати,здавалося, не на часі… Але зрозуміла, що навіть у важкі часи почуття вирують. Тим більше зараз, відчуваю в особистому житті те, про що співаю у цій пісні»,- ділиться Малицька. 

Виконавиця переконана, що кожен хоча б раз у житті, переживав сильні емоції та був в за-лежності від власних почуттів. Тому має надію, що багатьом ця пісня відгукнеться в душі. 

«Багато чого відбулося за ці двадцять місяців війни. Спочатку мені не хотілось слухати музику, не кажучи вже про власну творчість. Згодом до життя повернулись благодійні концерти для військових. Прийшло усвідомлення, що ти теж можеш багато зробити на своєму маленькому, культурному фронті. Твої пісні потрібні, навіть у такий страшний час. Тоді я зрозуміла, що треба працювати далі. 

Так з’явилося натхнення: декілька нових пісень, два відеокліпи та безліч благодійних концертів. Коли бачиш очі наших захисників і чуєш слова подяки – це найкращий мотиватор рухатися далі.

Після прем’єри вже заплановані концерти і робота над новою піснею, яку написала сама. Всі вже звикли, що композитор Катерина Малицька пише лише ліричні пісні. На цей раз, сподіваюсь, здивую слухачів піснею в зовсім іншому стилі»,- розповідає артистка.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button