Культура

Опера Барселони розпочала співпрацю з режисеркою інтимних сцен. Вона стежитиме за комфортом акторів під час близькості

У публікації наголошують, що це перший випадок такого фахівця в роботі над постановками й “рідкість для континентальної Європи”. Залучити режисерку з інтимної взаємодії керівництво опери вирішило після появи руху #MeToo, учасники якого зважилися розповісти про сексуальні домагання на знімальних майданчиках і сцені.

На сьогодні О’Браєн зайнята роботою над постановкою адаптованої п’єси британського драматурга Вільяма Шекспіра “Антоній і Клеопатра”, прем’єра якої відбудеться в оперному театрі Gran Teatre del Liceu в Барселоні 28 жовтня.

Раніше експертка із 40-річним стажем акторської майстерності консультувала кінокомпанію HBO та стримінговий сервіс Netflix щодо інтимних сцен.

До обов’язків режисерки інтимних сцен входить комунікація з акторами, які мають зіграти інтимні сцени. Повідомляють, що вона пропонуватиме їм обійнятися, а потім обговорити свої відчуття від дотику партнера по сцені з акцентом на свої межі.

Контекст

Кампанію #MeToo в соціальній мережі Twitter (зараз X) проти сексуальних домагань запустила американська актриса Алісса Мілано. Тепер користувачі мережі, які постраждали від насильства, під хештегом #MeToo діляться своїми історіями в соцмережах.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button