Культура

Померла зірка “Друзів” Меттью Перрі

“Ми були спустошеними, коли дізналися про смерть Меттью Перрі. Він був справжнім подарунком для всіх нас. Ми співчуваємо його сім’ї, близьким і всім його шанувальникам”, – ідеться в повідомленні.

Видання TMZ повідомило, що Перрі повернувся додому після двогодинної гри в піклбол і незабаром після цього відправив свого помічника з дорученням. Коли помічник повернувся приблизно за дві години, він виявив, що актор не відповідає, і зателефонував у службу 911.

За даними Los Angeles Times, актора виявили мертвим у гідромасажній ванні у своєму будинку. Станом на зараз немає підозр, що його смерть пов’язана із кримінальними причинами, проте поліція відкрила розслідування. Джерело видання у правоохоронних органах повідомило, що на місці події не виявлено жодних наркотиків.

Контекст

Меттью Перрі народився 19 серпня 1969 року у Вільямстауні (штат Массачусетс, США). Актор також відомий за ролями в таких фільмах, як “Дурні завжди поспішають”, “Дев’ять ярдів” і “17 знову”.

Перрі – перший із шістьох акторів серіалу “Друзі”, хто випустив мемуари. Актор анонсував, що у книжці він розповість про життя на майданчику ситкому й уперше розкриє подробиці своєї боротьби з алкогольною залежністю.

Восени 2022 року він розповів в інтерв’ю, що у 49 років мало не помер через вживання наркотиків, був у комі два тижні й іще п’ять місяців провів у лікарні.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button