Шоу бізнес

Зрада авторських прав: Автор пісень співачки Indira перепродав пісні російським зіркам

Співачка Indira повертається в шоу-бізнес після довготривалої паузи із новою захоплюючою піснею “Хлопчики”. Тим не менше, ця перерва в її музичній кар’єрі була пов’язана з важкими життєвими обставинами та особистими трагедіями.

Один із факторів, що вплинув на її життя, це окупація рідного міста. Родом співачка з Каховки. 6 червня 2023 року – цей день залишиться назавжди в памʼяті всього світу, цього дня росіяни підірвали Каховську ГЕС. Це спричинило масштабну екологічну катастрофу. Ця трагічна подія залишила глибокий слід в серці співачки, оскільки саме там залишилися її рідні.

“Довго я не співала, бо в серці була та депресія, що нахлинула на мене коли почалася війна. Я дуже переживаю за своїх рідних, я нікому цього не побажаю.  Пройшов час, я довго була усамітнена, бо не могла морально впоратися зі страхом і пригніченням, але вже зараз я готова поділитися своєю музикою та історією, щоб підтримати всіх, хто відчув схожий біль і розуміє, наскільки важливо залишатися сильними, навіть у найтемніших моментах. Про деякі моменти я і досі не можу розповісти, бо це стосується безпеки моєї родини. Але коли звільнять лівобережжя Херсонщини, тоді можливо я зможу поділитися.” – розповідає співачка.

Сьогодні Indira вперше презентує пісню після довготривалої паузи.

Пісня “Хлопчики” – це захоплююча композиція, що відкриває перед слухачами таємне бажання кожної дівчини, а саме: мрію стати королевою чоловічих сердець.

«Цей трек я присвячую всім хлопцям, чоловікам! Ми, дівчата, захоплюємося вами, ми вами пишаємося! У ваших сильних сталевих руках так затишно та спокійно. Ай лав ю, бойз!» – наголошує Indira.

Але як виявилося автор пісень співачки Indira тісно співпрацює з російськими зіркам. Співпадіння це чи ні, час та суд покажуть. Ба більше вони та надалі продовжують красти НАШІ українські  пісні. Багато таких випадків.

“Їм все замало, вони крадуть все.  Це просто нонсенс. У сучасному  цифровому світі, чи вони думали, що я не побачу. Просто вкрали, десь слова, десь бридж. Це вже третя пісня, яку вони крадуть. Перша пісня – це “Хуліган”, слова пісні ідентичні. Її привласнив Пресняков, його пісня називається інакше “Все нормально”, але все як під копірку. А наступний трек привласнила його дружина. Моя нова пісня “Хлопчики” вона українською, а у Подольської пісня називається “Все домой”, а ще в цьому треку є слова моє іншої пісні, яку я випустила і 2019 році, називається “Bambina”. – розповідає співачка.

Крадіжка стала предметом юридичного обговорення. Артистка подала до суду на автора пісні, російського виконавця Преснякова та Подольской. Цей випадок також підкреслив важливість захисту авторських прав та інтелектуальної власності в музичній індустрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button