Культура

Полякова: До росіян відчуваю страшну лють, ненависть і неможливість ніколи цього вибачити. Я розумію, що ця ворожнеча – на сторіччя

“У мене таке відчуття ненависті до Путіна, до Росії, до цих фашистів узагалі… Я з ним нічого не можу зробити і не хочу нічого з ним робити. У тебе ненависть є?” – запитав Гордон.

Полякова підтвердила, що має це почуття.

“Страшна ненависть. Лють. Лють, ненависть і неможливість ніколи цього вибачити. Я розумію, що це на століття. Ця ворожнеча – на сторіччя. Як би все це не закінчилося, як би вони потім не вибачалися… Хоча я не вірю, що росіяни коли-небудь вибачаться”, – зізналася співачка.

Читайте також

Журналіст припустив, що росіяни не мають іншого виходу, крім просити вибачення за свої злочини, проте артистка не погодилася.

“Знаєш, що вони будуть робити? Вони будуть нам розказувати, що це їх надурили. Вони “не знали”, вони ні в чому не винні, вони нічого не могли зробити”, – вважає Полякова.

Гордон нагадав, що німці після поразки в Другій світовій війні говорили про те саме, але водночас просили вибачення.

“Ну, це німці. Це все-таки свідома нація. А це придурки. Я думаю, що вибачення і каяття справжнього в росіян не буде. Тому й вибачати їм не треба. І треба знати, що росіяни нам вороги. Назавжди”, – підсумувала співачка.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button