Шоу бізнес

Співачка MUDRA презентує сингл про історію кохання: Слухати пісню “Шаленію”

Співачка MUDRA презентує свій дебютний сингл “Шаленію”, про стосунки зі своїм чоловіком. Разом з синглом співачка презентує однойменне лірик-відео, образ до нього був розроблений грузинською дизайнеркою Sophie Bakuridze.

Сингл “Шаленію” про щастя, здорові стосунки, спогади хвилюючих моментів. Про те, що справжнє кохання живе більше ніж три роки, а після восьми років стає ще яскравішим. Багато сімей живуть зараз на дві країни, українські жінки чекають своїх коханих з фронту і зі слів співачки, – вона хоче, щоб ця пісня стала символом того найкращого почуття у світі, у ці темні для усіх нас часи.

“Моя історія створення пісні розпочалась ще напочатку повномасштабного вторгнення. 2022 рік, Нова Каховка – окупація, страшна історія розстріляної машини з дітьми на мосту Каховської ГЕС, яку розстріляли, а потім скинули танком в кювет ще з живими дітьми. Наша родина була за 15 хв до цієї трагедії. Ми довго боялись виїжджати, оскільки місто було окуповане, а через шляхи виїзду в Херсоні йшли бої. Все ж таки зібравшись силами вирушили на міст ГЕС. Під час спроби проїхати на міст, ми опинились в епіцентрі спроби зупинити цивільну автівку вантажівкою орків. Чоловік збирався тиснути на газ та проскочити на ГЕС, моя інтуїція спрацювала миттєво, я закричала: “Назад. Розвертайся назад!”, що врятувало наші життя та ще ненароджену доньку – я була на 9 місяці вагітності”, – розповідає MUDRA.

“Шаленію” – це історія із власного життя, написана емоціями кохання до свого чоловіка. Для співачки дебютний сингл, це не просто перша пісня, її MUDRA присвячує коханому – батьку її дітей.

“Мене та чоловіка ще більше зблизила війна, поглибила наші стосунки, провівши величезну переоцінку всього. Ми стали уважніші та чуттєвіші один до одного. Після того, як ми вийшли з окупації, будучи разом вісім років, вирішуємо офіційно одружитися. За допомогою сили інстаграму – на мене підписана працівниця РАЦСУ,  25 березня 2022 року нам організовують святковий розпис і видають українське свідоцтво про шлюб, після нас РАЦС зачиняється й  українські працівники виїжджають з міста”, – доповнює розповідь співачка.

Синглом “Шаленію” MUDRA не лише розповідає свою історію кохання, яку зміцнила війна. Своєю піснею артистка хоче, щоб наші українські жінки присвячували її своїм чоловікам, відправляючи її як лист-послання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button