Шоу бізнес

Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама»

Вінницький романтик Golubenko і поп-сенсація YAKTAK знову об’єднались і порадували шанувальників новою спільною піснею під назвою «Танцюєш сама». Це не перший раз, коли артисти роблять колаборацію і варто відзначити, що їх попередні композиції привели до прекрасних результатів. Наприклад, трек “Не шукай” налічує понад 3.5 млн переглядів на YouTube, а “Холодна весна” близько 3.1 млн.

“Танцюєш Сама” – це пісня, яка одразу зачаровує слухача своїми танцювальними ритмами та запальними мелодіями. Вона виконана в експериментальному стилі, пронизаному нотками 80-х років. Співаки передають історію головного героя, який розповідає про дівчину, що стала його всесвітом. Історія про справжню любов і пристрасть. Трек про моменти, коли наші очі та серця сфокусовані тільки на одній людині і навколишній світ стає непомітним.

“Мені хотілося створити щось танцювальне, але унікальне, щоб відрізнялося від попередніх треків. Захотілось втілити диско-ретро тематику, яка дуже відчувається саме в інструменталі. Після того, як народився приспів, я зрозумів, що для куплету ідеально Ярик. Ми з ним класно працюємо разом, тому я був впевнений, що хочу реалізувати цю ідею саме з ним. І зі своєї сторони він дуже круто доповнив цю композицію”, – поділився Golubenko.

“Ми співаємо про ту єдину і неповторну, яку бачимо перед собою і не помічаємо нічого, окрім неї. Сподіваємось, цей трек змусить кожного танцювати і забути про свої проблеми. Це наш вже третій спільний трек з Давидом і мені завжди супер в кайф працювати з ним”, – прокоментував YAKTAK

Крім того, виконавці презентували неймовірний відеокліп, де також панує вайб 80-х років, що надає йому особливого шарму та робить цікавим для глядача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button