Шоу бізнес

“Валторна”: масштабна еклектична колаборація Артема Пивоварова за віршем Ліни Костенко

Артем Пивоваров представляє роботу “Валторна” за віршем Ліни Костенко, записану разом з вокалістами команди PIVOVAROV на “Голосі країни-13” та хором.

“Валторна” – одна з наймасштабніших колаборацій у культурному проєкті Артема Пивоварова “Твої вірші, мої ноти” та перша робота, в якій розглянуто поезію живої та діючої легенди. За основу композиції було взято вірш Ліни Костенко “Відмикаю світанок скрипковим ключем…”.

Цей твір складно вмістити у понятті “пісня” або “трек”. “Валторна” – це своєрідна поеторія, що триває 6 хвилин і поєднує в собі поезію, сучасне звучання, гармонійне сплетіння голосів вокалістів та церковного хору, етнічні та електронні інструменти і ефектне декламування вірша у фіналі. Це яскрава суміш світил у музичній галактиці. Ця унікальна робота — результат синергії митців та приклад еклектизму, що став частиною музичної культури. У її створенні взяли участь вокалісти команди Артема Пивоварова на “Голосі країни-13”, зокрема переможець проєкту Михайло Панчишин, хор, диригентом якого є одна з учасниць команди PIVOVAROV на “Голосі країни” 19-річна Вероніка Мартинюк, та велика кількість музикантів. “Валторна” вражає розмаїттям музичних інструментів: від української бандури та старовинної колісної ліри до синтезатора.

Артем Пивоваров: “Я вдячний всім, хто став частиною цієї масштабної колаборації. Окремо дякую Ліні Костенко та її команді за те, що довірилися мені, дозволивши покласти вірш неймовірної поетеси на музику. Велика кількість людей вклала душу та любов у цю роботу. Сподіваюся, під час прослуховування та перегляду “Валторни”, ви відчуєте це, отримаєте задоволення та повертатиметеся до цієї надзвичайної музичної історії знов і знов”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button