Шоу бізнес

«Рута» від української співачки LADA: розкриття магії таємничого кохання

Українська співачка LADA презентувала нову композицію «Рута». Пісня-суперечка, в якій відбувається боротьба між бажанням кохати та розчаруванням від нього. Кохання – це п’янка отрута, яка швидко діє, і співачка розповідає про те, що більш не скуштує цього оманливого почуття та не отруїть собі душу.
У композиції йдеться, що інколи ми боїмося глибоких почуттів, розглядаючи їх як отруту, і подібно до загадкової квітки, червоної рути, ми уникаємо їх. Згадка таємничої квітки, яка лише раз на десять років цвіте червоним кольором, символізує найцінніше у стосунках та нагадує нам, що рідкісні миті кохання варто тримати в серці, бо саме вони роблять наше життя яскравішим та наповнюють його митями щастя.


«Іноді ми не шукаємо кохання, оскільки боїмося втратити в ньому себе. Відсутність впевненості може ставити перешкоди на шляху до щирих почуттів, ми боїмося ризикувати, але саме цей ризик допомагає знайти справжню глибину взаємин. Потрібно пам’ятати про себе, в першу чергу любити себе, але не варто закриватися від світу, іноді може бути складно, але щире кохання – це безцінний скарб. Саме тому іноді нам доводиться пройти через внутрішні сумніви та боротьбу, щоб відкрити найцінніше – справжню любов», – поділилась співачка LADA.
Пісня «Рута» розкриває покликання до рефлексії та пізнання, наголошуючи, що треба любити себе. Кохання – невід’ємна частина життя кожного, але потрібно бути обережними, щоб не обпектися та не розчаруватися. Послухати композицію можна на всіх музичних платформах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button