Шоу бізнес

Співачка та сонграйтерка LILIIA KAUFMAN презентувала пісню та кліп про швидкоплинність часу

Виконавиця представила дебютну відеороботу та сингл “Мільйони людей” у якій розповіла про внутрішні переживання повʼязані з війною. Головна ідея новинки – розказати і показати, що люди можуть проживати одну і ту ж саму життєву подію, але саме від бачення людини залежить в якій реальності вона знаходиться.

“Ми живемо тут: на планеті Земля кожна людина проживає свої певні життєві події, ми всі такі різні та унікальні, але в той же самий час, як океан: всі відчуваємо одне й те саме, всі ми про одне і теж саме, дуже схожі. Від наших реакцій, думок, почуттів залежить наше світосприйняття і іноді змінити базові негативні налаштування дуже важко, але якщо хоча б подумати в цьому напрямку, процес піде”, – зазначає співачка.

У відеороботі артистка демонструє, як швидко плине наше життя і ніби закликає українців зупинитись на хвилину, і замислитись про те, що нині дійсно важливо: любов, покликання на Землі тощо. Сама пісня була написана ще п’ять років тому, однак після повномасштабного вторгнення набула зовсім іншого сенсу.

“У пісні є така фраза: “Чи дізнались ми, якби не вона?” Це про війну. Моє бачення наступне: ми всі маємо рухатися до проявлення любові до людей, самих себе.

Негативні події у житті слугують нам задля того, аби нарешті почати цінувати те, що ми вже маємо на даний момент, а також для нагадування, що у нас завжди є вибір”, – підсумувала сонграйтерка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button