Подорожі і краса

В Херсоні під час обстрілу постраждала давня чудотворна ікона Богородиці

Як повідомляє прес служба Херсонської єпархії «УПЦ» (РПЦвУ) на офіційному сайті єпархії, у ніч з 13 на 14 грудня 2023 року під час російських обстрілів міста постраждали три храми Херсонської єпархії «УПЦ» (РПУвУ).

Фото: “Православная Херсонщина”

Прямим попаданням в Успенський собор Херсона було пошкоджено купол храму. Один із осколків потрапив у чудотворну ікону Пресвятої Богородиці «Благодатне Небо» і встромився над німбом немовляти Христа якого тримає на руках Божа Мати.

Від прильоту вросійського снаряду на територію церкви Різдва Пресвятої Богородиці м. Херсона (Греко-Софіївський храм) пошкоджено вівтарну частину, вибито вікна та пошкоджено стелю. Під час обстрілу с. Миролюбівка пошкоджена дах та вибиті вікна Іллінського храму.

Образ Божої Матері «Благодатне Небо» – єдина ікона із  іконостасу Успенського собору, що дивом зберігся після атеїстичної вакханалії московських комуністів. Вважається, що молитви Богородиці біля ікони «Благодатне Небо» допомагає у зціленні від різних хвороб та додає гараздів у житті.

Дивний символізм, те що не знищили російські більшовики ледь не знищили російські «православні».

Нагадаємо, що війну проти України від самого початку освятила та активно підтримала російська церква та особисто її патріарх гундяєв. Також слід пам’ятати, що т.з. «УПЦ» (РПЦвУ), попри позірні заяви громадянина Ореста Березовського (митрополита Онуфрія) та інших ватажків цієї  релігійної структури, досі залишається невід’ємною частиною РПЦ.

P.S. Цікавий факт, –  у повідомлені прес-служби єпархії не вживається визначення “російські”,  а йдеться про якихось наназваних “ворогів”.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button