Шоу бізнес

Альбом “Перша Леді” – відверте і щире зізнання Міші Крупіна коханій

Гурт “Корупція” презентував міні-альбом під назвою “Перша Леді”, до складу якого увійшло 5 пісень. 

“Пісню “Перша леді” я присвятив своїй коханій. Так, я закохався”, – відверто зізнався Міша Крупін. 

Однак розкривати карти, хто ця таємнича красуня, музикант не поспішає. До речі, у відеороботі на пісню “Перша Леді” образ жінки так само залишається загадковим. 

“Першу Леді ми вирішили показати силуетно, аби не об’єктивізувати та не сексуалізувати образ жінки. Нехай вона буде в уяві кожного своя”, – коментує Міша Крупін. 

Кліп до пісні зняв відомий український кліпмейкер Віктор Скуратовський. Він відомий своїми роботами для гуртів “Антитіла”, “Скай”, “Без Обмежень”, “Друга ріка”, а також для таких артистів, як: Христина Соловій, Саша Чемеров, Сергій Жадан, ACAФАТОV тощо. 

До складу міні-альбому також увійшли 4 пісні, які написані за мотивами улюблених хітів гурту “Корупція”. Вони отримали нове сучасне звучання. 

Так, “Красный бархат”, який прихильники щоразу просять заспівати на кожному концерті Міші Крупіна та гурту “Корупція”, тепер звучить як “Я знов у Харкові”. 

Цікаво і те, що в кожній з цих пісень так само прослідковується жіночий образ. Наприклад, у пісні “Скрипочка” музикант звертається до своєї мами, яка колись стала його провідником у музичний світ. 

“Метёт” отримала нове дихання, і тепер ви може почути її на стрімінгових платформах під назвою “Завірюха”. І куди ж без “Марії Іванівни”, яка не тільки зводить з розуму усіх шанувальників, але і покращує настрій кожному, хто почує цю пісню.  

Слухати ЕР альбом “Перша Леді” на всіх платформах: https://bfan.link/persha-ledi

Лірик-відео: 

  1. Марія Іванівна: https://youtu.be/Vh6v58ZLJik
  2. Скрипочка: https://youtu.be/YeLh4Nj8iHQ
  3. Перша Леді: https://youtu.be/rkMoF1U2mMY
  4. Завірюха: https://youtu.be/n-nwkFkpw-U
  5. Я знов у Харкові: https://youtu.be/L3G4fffo4EQ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button