Анонси

Велика Різдвяна Коляда від етнофесту «Країна Мрій» та Олега Скрипки

Велика Різдвяна Коляда від етнофесту «Країна Мрій» та Олега Скрипки!

Команда етнофесту «Країна Мрій» та його натхненник Олег Скрипка вже більш ніж 15 років тримають культурний фронт на захист і популяризацію українського Різдва на супротив домінуючого несмаку і панування пострадянської сурогатної спадщини святкування зимових дат.
Минулі роки незалежності наше суспільство в більшості перебувало в історичній амнезії і невігластва відносно нашої давньої чарівної різдвяної традиції, сповненної глибокого сакрального змісту і мистецької краси. Колядки і щедрівки, вертеп, маланка і водіння кози, різдвяні страви, частування і віншування все це було приховано у дальні підвалини нашої суспільної пам’яті.
І саме зараз, коли ще доси ворожий чобіт топче наші землі, символічно, українці переходять на святкування Різдва синхронно з усим світом та вертається до свого природнього стилю відзнаки з шопкою, вертепом і колядками. І саме тому ми гречно запрошуємо вас, ваших діточок і всю вашу родину 30 грудня у PARKOVY на чарівну мистецьку містерію «ВЕЛИКА РІЗДВЯНА КОЛЯДА»!

🎄Великий Різдвяний Ярмарок
🎄Стародавній Сокиринський Вертеп ( реконструкція 18 століття )
🎄Великий Благодійний Різдвяний Бал у супроводі НАОНІ Оркестра та ВВ!
🎄Дорослі й маленькі колядники
🎄Дитячі забави і майстер класи
🎄Етно фейшн
🎄Етно ді-джеї
🎄Народні танці
🎄Смаколики і, звісно, Олег Скрипка щиро вас зустрінуть, зігріють і розважуть та про Різдво усе розкажуть на яскравих і незлічених локаціях КВЦ Парковий, в теплі, затишку, у вишуканій святковій атмосфері та безпеці ( схованка на випадок аларму у близькому доступі ).

Тож приходьте всі натхненні та костюмовані відповідно до наших традицій та вашої нестримної фантазії стосовно Вертепу, Маланки і Різдва.

☝️Найліпші ветепні зірки та маски отримують у подарунок авторське вино 🍷 «Країна Мрій», а нашим славним воякам спільним зусиллям зберем з вами благодійну поміч🇺🇦

❗️Вхід дітям до 10 років безкоштовний та військовим за наявності посвідчення УБД.

PARKOVY
Брама «Зимової Країни Мрій» відкривається о 15:00

До зустрічі у царині Вкраїнського Різдва!

Квитки https://kiev.karabas.com/ua/velyka-rizdvyana-kolyada/order/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button