Культура

Названо причину смерті Шинейд О’Коннор, яка померла влітку 2023 року

Контекст

Шинейд О’Коннор народилася 1966 року в передмісті Дубліна (Ірландія). Її батьки розлучилися, коли Шинейд було вісім років. Невдовзі після розлучення батьків О’Коннор виключили зі школи. Після магазинної крадіжки Шинейд відправили навчатися в притулок. У 15 років майбутня співачка кинула навчання заради музики. Своє дитинство Шинейд називала “травматичним”, а стосунки з матір’ю – “складними”.

Світову популярність співачка, яка випустила понад 10 альбомів і 30 синглів, здобула завдяки каверу на пісню Прінса Nothing Compares To You. О’Коннор пішла зі сцени в 2003 році, оголосивши, що має намір присвятити себе вивченню теології.

У 2017 році співачка опублікувала на своїй сторінці у Facebook відеозвернення, зізнавшись у тому, що має біполярний розлад і кілька років думає про суїцид. У 2018 році вокалістка прийняла іслам і змінила ім’я. На початку 2020 року вона заявила, що не відкидає спроби суїциду.

О’Коннор була заміжня чотири рази. Народила чотирьох дітей: дочку Ройсін (1996) та трьох синів – Джейка (1987), Ієшуа (2006) та Шейна (2004–2022).

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button