Культура

У шоу дружини речника Путіна прозвучала пісня Соловій. Співачка заявила, що йдеться про привласнення культурної спадщини, і подає до суду

За словами Соловій, вона має намір подати до суду за незаконне використання треку росіянами. Про це Соловій написала 10 січня в Instagram.

“Ідеться про апропріацію (присвоєння) культурної спадщини українців. Я свідома того, що засудити винних буде нелегко. Звертаюся до всіх українців, зокрема і за кордоном, допомогти мені з пошуком і встановленням причетних юридичних осіб цього “шоу”. Українська пісня – це зброя. І це той випадок, коли ми повинні об’єднуватися, аби відборонити своє”, – написала Соловій.

Як повідомляє Kp.ua, прем’єра шоу Навки з назвою “Вечера на хуторе” за мотивами повістей українського письменника Миколи Гоголя відбулася 22 грудня в Москві.

У ньому, зазначає редакція, також звучить пісня українського письменника Миколи Старицького “Ніч яка місячна” у російському перекладі. Її виконали артисти родом з України Ані Лорак та Олександр Панайотов, які працюють у Москві й замовчують російську агресію проти України.

Контекст

Прем’єра авторської композиції Соловій “Тримай” відбулася 2015 року, пісня увійшла до альбому “Жива вода”. У YouTube кліпі зібрав 56 млн переглядів.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button