Персони

Співачка ANGELA  виступить заради дітей постраждалих від війни

Відома українська співачка та модель ANGELA візьме участь у благодійному концерті Muscreators «Почуй дітей!» Організатори акції доручили артистці зібрати 30 тис грн. Цей збір буде спрямований дітям «Охматдиту», які постраждали від наслідків війни.

«Зимові свята — це той час, коли хочеться подарувати тепло та любов кожному та кожній. Але не всі мають можливість насолоджуватися святковою атмосферою, особливо в умовах, коли світ стикається зі справжніми викликами. Muscreators створив благодійний проєкт «Почуй дітей!», який спрямований на збір коштів дітям «Охматдиту», постраждалим від наслідків війни. Я буду виступати на цьому заході. Ви теж можете подарувати свято дітлахам. Зараз триває збір на апарат, який буде рятувати їх життя. 

Благодійність — частина мого життя, якій я постійно приділяю час. Я не займаюся проєктами одноразово, це системна та масштабна робота. Дуже вдячна, що моя праця у цій сфері відзначається подяками та нагородами від національних інституцій. Організатори акції доручили мені зібрати 30 тис грн. Цей збір буде спрямований дітям «Охматдиту», постраждалим від наслідків війни»,- ділиться ANGELA на своїй сторінці у інстаграм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button