Культура

Могилевська: Я 10 років була самотньою

“Узагалі дивна ситуація. У цей період, як пішла мама, ці 10 років… З одного боку, я залишилася самотньою. Майже 40 років мені було. Там скільки? 35. У цьому віці люди зазвичай мають уже родину, мають дітей або ще батьки є, а в моїй ситуації я просто залишилася тотально самотньою. Тотально. Дітей ще немає, чоловіка ще немає, мами й тата вже немає”, – розповіла Могилевська.

Співачка зізналася, що в неї була страшна депресія.

“Я думаю, що всі у країні це бачили. Тому що я настільки була сумною, і мені настільки здавалося, що це крах життя… А з іншого боку, мені допомогло вийти із цього: я зрозуміла, що це тотальна свобода”, – пояснила вона.

За словами артистки, період самотності припав на вік, коли в неї “вже була голова на плечах”.

“Я вже [багато] знаю, я вже реалізована у своїй професії. Але я тотально свободна. Якщо хочу – можу в кругосвітку. А хочу – взагалі забула про Наталію Могилевську – про існування такої зірки – поїхала в Індію жити, там – не знаю – у горах. Я можу робити що захочу. Ось такої можливості людині в цьому віці дають дуже рідко”, – наголосила зірка.

Читайте також

Могилевська зізналася, що їй сумно через те, що вона сама не народила дитини.

“Я ще сподіваюся. Чесно: я не наважилася, у мене не було чоловіка. Спочатку я думала тільки про кар’єру. Далі кар’єра думала про мене”, – відповіла вона на запитання Гордона, чому не наважилася народити.

За зізнанням артистки, якоїсь миті вона зрозуміла, що якщо не зміниться і сама не стане “хорошою дружиною, не зацикленою на своїй роботі, нормальною подругою, нормальною жінкою”, то до неї не прийде нормальний чоловік.

“Розумієш? І в мене перспектива в цьому сенсі була так собі. Тому я, коли зупинилася… Ти питаєш, чого я поїхала в Індію. У тому числі я працювала над тим, чи є взагалі в мене жіночі якості. Терпіння, милосердя, гнучкість, ніжність, вміння бути за плечем у чоловіка. Я з’ясувала, що все по нулях. Розумієш?” – поділилася вона.

На думку Могилевської, найчастіше “виховують сьогодні із дівчат хлопчиків”.

“Дівчат теж учать цьому: цілеспрямованості, результативності, боротьби, конкурентності. Це все чоловічі якості. А я була відмінницею. Тому я із цим працювала. Я думала так: зараз пів року попрацюю, а далі вийду заміж – і будуть діти. Ти знаєш, скільки років я була самотньою, Дімо? 10! 10 років! Успішна, відома людина. Мені здається, симпатична жінка. Я 10 років була самотньою”, – зізналася вона.

Артистка пояснила, чому самотність тривала так довго.

“Дивись: спочатку депресія. Потім я зробила цей аналіз, поїхала в Індію, почала вчитися. А далі після цього я вже зрозуміла, що я не хочу будь-кого. У моєму житті буде ще тільки один чоловік, єдиний: мій власний чоловік. І я чекала, коли серце відгукнеться і скаже: “Це він”. Відгукнулося”, – розповіла вона.

За словами співачки, під час цієї її роботи над собою “зовсім інші чоловіки”, ніж раніше, з’явилися навколо неї.

“Розумієш? Як тільки я стала ніжнішою, спокійнішою – зовсім інший рівень людини: і духовного, і характеру. Усі були такими міцними, серйозними. І я ще обирала. Ні, я не те що обирала… Хоча це нормально для жінки, яка думає. Це ж така гра. Я просто чекала відгуку в серці”, – підсумувала Могилевська.

Контекст

Могилевська – співачка, актриса, телеведуча, продюсерка. Її перший альбом “Ла-ла-ла” вийшов 1997 року. 2004-го Могилевській надали звання народної артистки України.

Після широкомасштабного вторгнення РФ в Україну артистка займається волонтерською діяльністю, а також із червня виступає з моновиставою “Я вдома”.

Співачка була двічі заміжньою. Перший чоловік Могилевської – бізнесмен Дмитро Чалий. Пара розлучилася 2005-го, за рік після весілля. 2006 року співачка вийшла заміж за підприємця Єгора Долініна. Подружжя прожило у шлюбі п’ять років.

Могилевська зараз живе у заміському будинку разом зі своїм коханим на ім’я Валентин. Улітку 2022 року вона говорила, що раніше її новий обранець тривалий час жив у США. Уперше вона показала свого обранця (зі спини) 1 січня. Співачка не повідомляла, що вони з Валентином одружилися, але у своїх останніх інтерв’ю називає його чоловіком. Зокрема, вона згадала це, коли розповідала, як ухвалила рішення про удочеріння півтора року тому.

Про те, що в неї є дві прийомні доньки, співачка вперше заявила 31 грудня 2023 року.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button