Культура

“У Любляні активно діє русня”. Російські пропагандисти зірвали концерт гурту ТНМК у столиці Словенії

За словами директора ТНМК Святослава Румежака, проведення благодійного концерту у клубі Menza pri koritu у Любляні було узгоджено з його директором заздалегідь завдяки допомозі українських активістів, але на етапі фінальних погоджень ця людина “почала себе дивно вести”.

“Він то звинувачував нас, що райдери якісь не такі, то що інформацію якусь не надіслали, й тому хоче скасувати концерт. Хоча ми все надіслали. Потім почав ставити умови й ображати, що ми не професіонали і він навчить нас працювати, – розповів Румежак. – І ось у день концерту 16 січня за пару годин до відкриття дверей він зателефонував і повідомив, що концерту не буде, тому що, увага, ми неонацисти. Ми всі офігіли, не те що здивувалися. Завдяки нашим друзям дізналися згодом, що в Любляні активно діє русня, їхні пропагандисти. Вони бойкотують усі українські мітинги, роблять усе можливе, щоб українські івенти скасовувалися. І ці люди подзвонили власнику цього клубу, сказали, що ми нацисти, ведемо агресивну пропаганду й хейтспічі”.

Команда намагалася домовитися з директором клубу, обіцяючи виконати їхні умови й “бути акуратними у формулюваннях”, але їм цього не вдалося.

“Власник клубу не погодився і скасував з “аргументом”, що ми агресивно налаштовані, а він – за мир”, – заявив директор групи.

Румежак додав, що завдяки підтримці українців їм вдалося знайти новий майданчик і виступити з благодійним концертом. Він наголосив, що представники Pivnica Union безплатно надали їм місце для концерту.

Директор ТНМК зазначив, що ситуація зі скасуванням концерту через дії російських пропагандистів потребує розголосу.

Контекст

ТНМК із початку повномасштабного вторгнення країни-агресора РФ в Україну виступає за кордоном із благодійними концертами.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button