Культура

Актор із Чернігова Лемешко заявив, що його побив директор оперного театру у Дніпрі Пінчук. Артист звернувся в поліцію й показав гематому

Напад стався вдень 17 січня, коли актор разом із колегами вивантажував костюми зі службового автобуса, який перекрив в’їзд у внутрішній двір театру.

“Автобус стояв біля театру, оскільки у внутрішній двір він не міг заїхати через габарити. Під час вигрузки костюмів зі службового автобуса під’їхала автівка Volkswagen Touareg, усередині якої знаходився директор Дніпропетровського оперного театру, – ідеться в публікації. – З машини вийшло двоє людей – директор театру Костянтин Пінчук і невідомий чоловік. У грубій формі вимагали відігнати автобус і зупинити процес вигрузки. Коли їхні вимоги не були виконані, директор, знову ж таки у грубій формі, попросив Миколу Лемешка покликати водія. Микола повідомив, що ми фізично не можемо відігнати автобус, тому що проїзд заблокований іншими автівками, за що Микола отримав удар в обличчя від директора оперного театру Костянтина Пінчука”.

Після цього актор викликав поліцію.

“Під час дачі свідчень до потерпілого під’їхала інша автівка з невідомим чоловіком за кермом. Чоловік почав погрожувати фізичною розправою всім присутнім, на що нацполіція не відреагувала. За фактом побиття ведеться розслідування. Ми хочемо, щоб ця історія не “зам’ялася” й винні були покарані”, – зазначила адміністрація Чернігівського театру.

У коментарі “Суспільному” Лемешко заявив, що під час конфлікту не знав, ким є нападник.

“Просто якийсь чоловік під’їхав під час розвантаження. Почав командувати. Спочатку попросив: “Ты можешь отъехать на два метра вперед автобусом, чтобы я мог проехать?” Кажу: “Я тут ні до чого, ідіть до водія”. У відповідь він наїхав на мене: “Найди мне его, быстро”. На що я йому відповів: “Зараз, розбігся”, – розповів актор.

За словами Лемешка, після цього чоловік відкинув костюми, пригрозив “стулити рота” й  ударив.

“Вони б не зупинилися, бо другий підскочив. Вони хотіли продовжувати, але навколо було багато кого з трупи й вони підняли ґвалт. Так вони, так би мовити, сполохали їх”, – повідомив Лемешко.

Про те, що нападник є директором оперного театру в Дніпрі, акторові повідомив директор театру, де він служить.

“Я подивився фотографію, і це дійсно він”, – заявив актор.

Лемешко додав, що після побиття звернувся по допомогу до медиків, які зафіксували гематому. Він зазначив, що звернутися по допомогу до адвоката.

Директор Дніпропетровського театру Пінчук спростував звинувачення на свою адресу.

“Буду телефонувати директору Чернігівського театру, розбиратися. Я думаю, що прийдеться мені шукати адвоката і на директора, на Чернігівський театр, подавати в суд за наклеп”, – сказав він.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button