Шоу бізнес

Більше 720 тисяч українців обрали журі Нацвідбору на Євробачення-2024

Завершилося опитування у мобільному застосунку Дія за склад журі Національного відбору на Євробачення-2024, який проводить Суспільне Мовлення.

Впродовж тижня голосування українці мали змогу віддати свій голос за одного з 9 запропонованих кандидатів. Лідерами голосування стали: народний артист України й творець сценічного образу VERKA SERDUCHKA Андрій Данилко (43,79%), переможниця Євробачення-2016 Джамала (23,62%) та фронтмен гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» (12,42%) — Сергій Танчинець.

Загалом в опитуванні взяли участь 720 841 українець. У фіналі Національного відбору зіркова трійка журі разом з глядачами обере представника України на Євробаченні-2024.

Трансляція передшоу Національного відбору розпочнеться 3 лютого о 17:30, фіналу — о 18:00. Суспільне Мовлення транслюватиме Національний відбір на Євробачення-2024 на телеканалі та сайті Суспільне Культура, ютуб-каналі Євробачення Україна, фейсбук-сторінках Суспільного та Євробачення Україна, а також на сайті Євробачення в Україні.​ Трансляцію також можна буде слухати на Радіо Промінь і дивитися у застосунку Дія, обравши Дія.ТБ та канал Суспільне Культура HD. 

До ролі журі Національного відбору повертається Андрій Данилко, за якого в застосунку Дія свій голос віддали понад 300 тисяч українців.

Вже вшосте членкинею журі пісенного шоу стане співачка й авторка пісень Джамала. Переможниця Євробачення-2016 поділилася очікуваннями від фіналу Національного відбору та критеріями, якими буде керуватися під час голосування:

«У цьому конкурсі можна прорахувати все: тематику одягу, відео і тому подібне, але ніколи, на жаль, ніколи не врахуєш фактори, на які ми не можемо впливати. До прикладу, готувати три місяці сукню, але загубити її в аеропорту разом з багажем і на першій репетиції майже у розпачі вийти в іншій, але при цьому не втратити настрій. Або, коли на гранд-фіналі повністю відмовляє вушний моніторинг і ти співаєш навмання. Так було зі мною! Таких прикладів можна навести дуже багато. До чого я веду, запитаєте ви. 

Впевненість виконавця у виступі наживо дуже допомагає показати пісню, розкрити тему та відпрацювати на всі 100%. Тож мій головний критерій — це виступ наживо, сама пісня та її сенс, а також номер і харизма артиста. Тому враження від учасників буду складати вже коли побачу виконання наживо кожного. Так, як звичайний глядач і буде дивитися Євробачення-2024.

Чекаю, що виконавці покажуть свій максимум. Люди будуть голосувати в ефірі, не перекладаючи відповідальність на інших, бо саме глядач показує своїм голосуванням останнє слово! Знову ж таки, хочу нагадати що у 2016 році не журі, а саме глядач обрав мене і не помилився».

У ролі журі Національного відбору дебютує заслужений артист України, продюсер та лідер рок-гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» — Сергій Танчинець.

«Я буду оцінювати не номер, а саме пісню, адже до виступу на Євробаченні над номером ще можна буде попрацювати. Важливо, щоб пісня була цілісною та містила “хуки”. Вокальні дані конкурсанта — не менш важливі!

Ну і в цілому, потрібна висока конкурентна спроможність пісні. Цей конкурс має певні власні традиції, і тому я буду оцінювати з точки зору того, яка пісня матиме шанси на перемогу у Євробаченні.

Бажаю перемоги найкращому поєднанню пісні та голосу! А хто це буде — побачимо у фіналі Нацвідбору», — коментує Сергій Танчинець.

Трьом переможцям голосування буде запропоновано підписати угоду члена журі, після чого вони офіційно посядуть суддівські крісла Нацвідбору на Євробачення-2024. Якщо хтось із трійки через вагомі причини не зможе підписати угоду, членом журі стане наступний за кількістю голосів кандидат. Після підписання угоди трійку журі оголосять публічно. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button