Культура

“Козловський зараз ніде – у нього немає офіційної зарплати”. Кондратюк заявив, що перестав отримувати перекази від артиста за авторське право

“Згідно з рішенням суду, бухгалтерія відраховує на мою користь усього 20% від його офіційної зарплати, – сказав Кондратюк. – Причому закон і суд вважають, що я не забираю гроші, а повертаю своє. Це принципова відмінність. Але у свідомість громадян часом це не вкладеш. Я всі суди виграв, причому досить просто. Це було просте суперечливе питання щодо авторського права. Одна людина – правовласник, інша – порушник. Коли він почав служити в Нацгвардії, місяці через два розгорнув ганебну кампанію про те, що нібито Кондратюк його оббирає як липку. Мовляв, нам треба сідати й домовлятися. Слухайте, з 2012 року можна було вже все вирішити, але ж він недоговороспроможна людина через свій інтелект і непорядність”.

За словами Кондратюка, 2023 року перекази з військової зарплати від Козловського йому надходили протягом трьох місяців.

“Останній раз – у жовтні. Усе. З того часу грошей не було. І мені просто цікаво – де зараз Віталій Козловський? Судячи з того, що не приходить ніяких виплат, найімовірніше, Віталій Віталійович Козловський зараз ніде – у нього немає офіційної зарплати. Він же не може не отримувати зарплатню, перебуваючи в ЗСУ? Хто з бухгалтерії військової частини захоче мати проблеми із законом? Ні. Отже, робимо висновок, що рядовий Козловський щезнув”, – сказав Кондратюк.

Співак поки заяви Кондратюка не коментував.

13 червня 2023 року Козловський отримав повістку, а 21 червня військовий квиток і форму. Протягом місяця Козловський перебував на навчаннях, а 20 липня повідомив, що склав присягу.

До вересня артист служив у бригаді швидкого реагування Національної гвардії України “Рубіж”, а потім ЗМІ писали, що він перевівся в лави Збройних сил України (ЗСУ). У листопаді в ефірі “Армія FM” співак підтвердив це, зазначивши, що зараз служить в одній із частин, розташованих у Києві.

Контекст

Козловський почав співпрацювати з Кондратюком після участі у проєкті “Шанс” на телеканалі “Інтер” 2003 року. У 2012 році Козловський розірвав стосунки з продюсером.

12 жовтня 2023 року Козловський заявив, що “Кондратюк забирає його військову зарплату”. За словами артиста, борг виник через те, що після припинення співпраці він виконував пісні, права на які належали експродюсеру. “Наслідок – судові позови проти мене за порушення авторських прав. Уже 1 млн грн я сплатив. Потім полетіли нові позови. Зараз маю сплатити ще 2 млн”, – повідомив Козловський.

23 жовтня Козловський звернувся до експродюсера з пропозицією “завершити їхній конфлікт по-людськи”, але той відмовився.

Кондратюк повідомив, що співак заборгував йому приблизно 1,5 млн грн. У відповідь артист заявив, що, відмовляючись від переговорів, Кондратюк хоче його знищити.

Український продюсер Вадим Лисиця, коментуючи скандал між Кондратюком і Козловським, заявив, що під час судових засідань співак “узагалі не розумів, що відбувається”. “Я не натякаю, я кажу прямо, що мені здається, що на той момент, коли це відбувалося, у Кондратюка були більш потужні можливості, ніж у Козловського”, – сказав Лисиця.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button