Шоу бізнес

Співачка Татиша презентувала ніжну композицію з ліричним сторітелінгом «Мовчи»

Співачка Татиша презентує роботу «Мовчи». Це поп-рок балада про відносини між чоловіком та жінкою.

Татиша – це творчий проєкт Тетяни Пилипишиної, яка з самого дитинства мріяла стати співачкою. Татиша – це сильна вольова жінка, яка всередині є мрійливою та ніжною. Саме тому для музичного обрамлення Тетяна обрала жанр «поп-рок», що поєднує контрастний жіночий вокал та рок-звучання гітарних рифів та барабанів.

«Мовчи» – це новий сингл від Татиша. Ця скорботна балада про романтичні відносини, що розпадаються на шматки. Ніжна композиція з ліричним сторітелінгом про розставання із коханим перетворюється у приспіві на рок-баладу, де героїня звертається сама до себе.

«Це історія відносин, звернення до чоловіка і крик про допомогу самої себе. Про те, що часто ми дуже багато говоримо зайвого, терпимо там де давно потрібно йти», – ділиться співачка.

Разом із синглом артистка презентує відеокліп. Це візуалізація треку, де в центрі історія між чоловіком та жінкою, коли світла історія кохання перетворюється на нуарне розставання. Саме кольоровий контраст сцен в кліпі передає емоції героїв.

«Ідея кліпу це якраз маленьке життя цих відносин, люди живуть не в гармонії з собою, коли фундамент є не любов’ю», – розповідає Татиша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button