Шоу бізнес

Співачка Olena Usenko повертається до свого рок-коріння

Співачка Olena Usenko презентує нову роботу «Hopeful Time». Після декількох танцювальних поп-треків артистка повертається до свого стилю, в якому змішує елементи рок-музики та сильного потужного вокалу. 

Пісня «Hopeful Time» – це поп-рок балада, де гітарні рифи підсилює неймовірно потужний вокал співачки, а мелодизм голосу робить трек інтимною особистісною історією. 

«Ця пісня про першу зустріч з самим собою після завершення історії кохання. Це той момент, коли ти наодинці зі своїми думками та емоціями й обираєш один шлях з двох. 

Перший – потонути у стражданні. Другий – прийняти цей досвід та вирушити далі у подорож прекрасною дорогою життя», – розповідає Олена.

Разом із треком артистка презентує візуалізацію чуттєвої історії про закінчення лав сторіз.

“Hopeful Time” дуже особлива пісня для мене. Тому режисувати кліп я довірила людині, яка відчуває мене  та розуміє ідею з півслова. Режисером кліпу став JASE 51 (Єгор Горлов). 

Також у кліпі знявся прекрасний актор Максим Новгородський. Завдяки йому нам вдалося передати історію почуттів. Я та актор дійсно сварилися на знімальному майданчику. Для кадру звісно ж. Тож у роботі ви побачите щирі емоції”, – ділиться співачка. 

Зйомка відео тривала близько 16 годин. На кадрах зображене розставання між хлопцем та дівчиною. Символом їхнього кохання є червона троянда, що наприкінці кліпу горить живцем. 

Також у відео закладена ще одна пасхалка. Кліп є продовженням попередньої роботи співачки «Очі завʼяжу».  

“Ми показали зустріч персонажів, сварку та емоції, які відчувають партнери під час того, як вирішують зберігати їхні стосунки, чи відпустити та йти далі. В кінці ви побачите їхнє рішення. А далі… їхнє життя триватиме новою музикою та новими історіями”, – обіцяє Olena Usenko.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button