Шоу бізнес

ANGELA — «Холодне місто»: емоційний кліп про важкі почуття від головної співочої красуні країни

Співачка ANGELA розкриває таємницю, як почати нове життя та залишити біль та невдачі минулого у кліпі «Холодне місто».

ANGELA привертає увагу своїх прихильників з новим відео «Холодне місто», яке обіцяє занурити глядачів у містичну атмосферу та захоплюючі емоції.

Кліп «Холодне місто» – це історія дівчини, що залишилась одна в яскравому, але холодному місті. Вона хвилюється та проживає розлуку, відпускає свої почуття. На екрані ми бачимо перевтілення від суму і розпачу до веселощів та танців.

«Тиждень потужної роботи, щоб якомога краще передати настрій та емоції пісні. Ми з командою тиждень знімали матеріал, це була важка робота. Працювали майже цілодобово, результат того вартий.але вийшла надзвичайно красива історія! Як на мене, моїм слухачам вона має сподобатися. Це була надзвичайна подорож для мене та всієї моєї команди. Ми намагалися створити щось особливе, щоб кожен зміг відчувати магію та емоційну глибину відеокліпу. Він обіцяє бути найбільш масштабним у моїй кар’єрі», – заявила ANGELA.

«Треба відпускати тих, хто не тримає. Не хапайтеся за минуле, яке лише зв’язує руки, робить боляче та не дає рухатися вперед. Я хочу передати своїй аудиторії послання, що найцінніше для кожного з насголовне – це те, що ми є самі у себе. А кохання завжди приходить несподівано. Кохання не треба шукати», – пояснила зірка.

Кліп «Холодне місто» обіцяє потрапити в топи цього рокустати одним з найвизначніших відео цього року, зайнявши особливе місце в серцях прихильників, охоплюючи серця шанувальників музики та мистецтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button