Персони

Співачка та королева краси Angela взяла участь у заході Forbes Dinner: ексклюзивні деталі

Головна співоча королева краси України Angela, яка системно реалізує благодійні проєкти, вийшла на новий рівень у своїй кар’єрі, використовуючи міжнародні титули. Артистка взяла участь у благодійному заході Forbes Dinner, який відбувся 16 лютого у Франції.

Вечеря була організована на честь презентації проєкту «Повітря», організованого спільно з ООН. У заході, який відбувся під брендом Forbes, Angela взяла участь, як  представниця від України.

Можливість  представляти нашу країну на престижних благодійних заходах артистка отримала після перемоги на одному з найпрестижніших конкурсів краси у світі –  Mrs Grand Queen Universe 2023. Крім того, зірка отримала титул другої Mrs Grand Queen Universe та була визнана Queen of Creative Ukraine.

Angela стала почесною гостею на заході, список запрошених на який є дійсно вражаючим. Наша артистка привертала увагу до проблем України у компанії топ-менеджменту корпорації LVMH Moët Hennessy, власників готельно-розважального бізнесу у Швейцарії та Франції та представників таких брендів, як BULGARI та Chopard.

Окрасою заходу стали представники світової аристократії. Особливу роль на івенті отримали відомий бізнесмен та філантроп – барон Олександр Занзер та принцеса королівства Саудівська Аравія.

«Для мене честь представляти Україну на таких заходах. Ще два роки тому, коли я була на початку модельної та музичної кар’єри, я навіть не могла мріяти про те, що я буду в якості почесної гості на подібних заходах. Дуже рада тому, що участь в міжнародних конкурсах краси дала мені можливість допомогати Україні на новому, більш високому рівні. Такі заходи, як Forbes Dinner, дають змогу організувати системні проєкти підтримки України з постійним фінансуванням, що є вкрай важливим для перемоги та боротьби з наслідками російської вторгнення» — розповіла Angela.

Нагадаємо, що раніше артистка була визнана на Батьківщині в якості успішної громадської діячки та благодійниці. Так, зірка отримала Кубок «Досягнення року-2023» та  Орден «Лідер України» від престижної Асамблеї ділових кіл.

В планах артистки також значиться участь у нових подібних заходах, які вона буде поєднувати з музикою. У артистки вийшов новий хіт “Холодне місто” та готується новий альбом українською мовою.

Послухати треки співачки та оцінити її відео можна за цим посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button