Культура

“У мене є військовий квиток”. Блогерка Монро, яка перебуває у процесі трансгендерного переходу, розповіла, як після ТЦК проходила ВЛК

“Ти думаєш про призов зараз?” – запитала в Монро ведуча подкаста.

“Я була у ТЦК. У мене є документ, військовий квиток. Я пройшла ВЛК. Сама пішла. Прийшла. Красива. Направили на ВЛК. Прийшла о дев’ятій ранку з аналізом сечі. Пройшла ВЛК одну, другу”, – розповіла 46-річна Монро.

На запитання, що вона робитиме, якщо їй вручать повістку, Монро сказала, що відреагує “адекватно”.

“Мені складно про це говорити. Це я хорохорюся, але йшла я як на розстріл. Мені потрібен був документ, тому що я вступила вчитися. У мене не було, був старий-старий документ. Можливо, і його було б достатньо, але я вирішила, я розуміла, що це або буде відстрочка, або буде “вилучено”. Мені потрібен був документ, я була готова на все. Я очікувала поглядів, це ж усі мої страхи з дитинства – найбільші страхи і травми я отримала у школі в чоловічій роздягальні. Це жах. Але ніхто мені жодного слова не сказав, хто впізнавав, просили фото. І це для мене було просто до сліз”, – зізналася вона.

За словами ведучої подкасту, за кадром Монро зізналася, що якби їй довелося захищати Україну на фронті, вона “пристосувалася б”.

У цьому ж подкасті Монро розповіла, що змінила прізвище в паспорті й перебуває у процесі трансгендерного переходу. Монро зазначила, що має “чоловічий” паспорт.

Контекст

Монро народилася у Києві 1978 року. 1999 року вона заявила, що є трансгендером.

За словами знаменитості, після цієї заяви вона не стала змінювати паспорт – там вказано, що вона є чоловіком.

Кар’єру в шоу-бізнесі травесті-діва Монро починала як ведуча. 2001 року створила колектив, у який входили травесті-артисти, під назвою “Фабрика зірок”. 2016-го артистка презентувала дебютну книгу “Добре, що я не баба”, а 2017-го записала кліп на однойменну пісню. Зараз Монро розвиває свій YouTube-канал.

У вересні 2023 року вона заявила, що стала студенткою магістратури Київського інституту сучасної психології й психотерапії.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button