Культура

“Огидна потвора!” Сумська різко відреагувала на слова свого племінника про її доньку Антоніну, котра проживає у РФ

“Огидна потвора!” – написала актриса.

Сумська заявила, що в інтерв’ю пролунала брехня. Вона зазначила, що насправді Паперна була на похороні своєї бабусі, української акторки Ганни Опанасенко-Сумської, але дистанційно.

“Ми ховали бабусю вчотирьох під бомбами 1 березня 2022 року: я, Віталій, Аня й Тоня на прямому зв’язку. З родини В’ячеслава нікого не було. Для чого ви брешете?” – обурилася Сумська.

Окремо вона звернулася до ведучого YouTube-каналу Rostyslove Production Ростислава Калацинського.

“Яке ви маєте право паплюжити нашу сім’ю? Сидите за кордоном! Заробляєте на брехні?” – написала вона.

“У мене є багато питань до неї. Але найбільше мені хотілося б просто подивитися їй в очі. Просто помовчати й подивитися одне на одного. Я хотів би зрозуміти її історію. Як це з її сторони”, – додав він.

Контекст

Антоніна Паперна – старша донька Ольги Сумської. Її батько – український актор Євген Паперний. В’ячеслав Хостікоєв – син української актриси Наталії Сумської, старшої сестри Ольги Сумської, й українського актора Анатолія Хостікоєва.

Паперна в цивільних стосунках із російським актором Володимиром Ягличем із 2015 року. У них двоє дітей: донька Єва (2017) і син Данило (2020). Сім’я проживає в Москві (РФ). Паперна знімається в російських проєктах.

24 лютого 2022 року, у день нападу РФ на Україну, Паперна заявила, що “все це жахливо“, але не стала називати Росію країною-агресором. Сумська, коментуючи замовчування дочкою війни, пояснила це “тотальною залежністю від обставин”.

25 квітня Сумська, відповідаючи на запитання, чому її донька не виїхала з РФ, заявила, що вона не може покинути свій дім у країні-агресорі. Пізніше акторка сказала, що не виправдовуватиметься за позицію своєї дочки.

2014 року Сумська в інтерв’ю “1+1” говорила, що її донька має намір відмовитися від українського громадянства й отримати російський паспорт.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button