Шоу бізнес

Співачка Анна Бабич поділилась рефлексією про аб’юзивні стосунки

Анна Бабич презентує дебютний сингл “Не просила”. Автор лірики – сама Анна, а над аранжуванням та саундом працював Захар Борисенко (ZAKHAR BO).

Це пісня, яка має глибоке емоційне звучання. Вона розповідає про складні стосунки між двома людьми, коли комунікація вже не працює, а спроби врятувати кохання здаються марними. У цей момент співачка спрямовує свої почуття через музику та вірші та вчинки.

“Коли мені на душі важко, я сідаю біля вікна і пишу все, що відчуваю в цей момент. Так я роблю з 14 років, так навчилась писати пісні, часто біль сублімую в тексти. Головний рядок в пісні – «тримай в руці мої вірші, читай в голос щоб почули всі». Це про аб’юзивні стосунки, коли ти намагаєшся сказати людині  про хаос в стосунках, а вона одразу тебе затикає. Щоб не зійти з розуму ти все це переносиш на папір”, – ділиться Анна.

Піснею “Не просила” Анна Бабич рятує себе від болю стосунків, де тебе не поважають, та закликає до самоаналізу і збереження почуттів до самої себе.

У роботі Анна передає свої почуття через поетичні тексти, а також ці емоції закладаються в саму музику. За стилем дебютний сингл – це танцювальна поп-пісня, що тяжіє до авант-попу, що поєднує авангардну чутливість з елементами популярної музики.

Слухати трек

https://id.ffm.to/ne_prosyla

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button