Культура

Вакарчук надихнувся нагородженням “Оскаром” стрічки “20 днів у Маріуполі” й анонсував перший англомовний альбом гурту “Океан Ельзи”

“Наша. Нова. Сторінка. Скоро. “Океан Ельзи” випустить альбом пісень англійською мовою вперше у своїй історії. Ми будемо працювати над тим, аби й музичний голос України звучав гучно, його чули та помічали у світі, – ідеться в описі відео. – Український альбом вийде, як і заплановано, восени цього року до 30-річчя гурту“.

“І нам треба зробити так, щоб голос України й далі звучав сильно та натхненно. Саме тому з гордістю повідомляю, що вперше у своїй історії “Океан Ельзи” збирається випустити музику англійською мовою. Ми дуже щасливі й зосереджені”, – заявив Вакарчук.

Контекст

Вакарчук народився в Мукачеві (Закарпатська область) 1975 року. 1994 року він приєднався до колективу “Клан тиші”, замінивши Андрія Голяка. 12 жовтня 1994 року гурт дістав назву  “Океан Ельзи”, а Вакарчук став лідером музичного колективу.

Після 2014 року Вакарчук разом із колективом виступає перед українськими захисниками на передовій, а також дає благодійні концерти за кордоном на підтримку ЗСУ.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button