Шоу бізнес

Співачка Татиша презентує ліричну пісню “Ти тільки світи”

Це поп-рок балада про віру в те, що щоби не сталося – ми маємо не втрачати віру. Трек пронизаний меланхолійною ностальгією за близькою людиною.

Пісня має автобіографічний характер та присвячена батьку співачки, саме його голос можна почути як бек-вокал у приспіві треку.

“Як зараз пам’ятаю день, коли я написала цю пісню. Я мала велику надію, що ми здолаємо страшну хворобу мого батька, який сказав мені що в нього рак, але я не повинна хвилюватися, бо все буде добре. І ось на цій ноті віри та надії я дуже хотіла допомогти всім, чим могла. Написала пісню і почала шукати лікаря для батька”, – ділиться співачка.

Співачка занурює слухача в світ почуттів та емоцій, які виникають у серці людини, яка можливо втратить найдорожчу людину, але її не полишає надія в світле майбутнє. Поетичні метафори у ліриці та чуттєва мелодія передають емоції та почуття, які супроводжували співачку в той момент.

“У свої пісні я вкладаю все те, що відчуваю. Ця пісня – діалог з Богом, вона про відносини людини з Всевишнім, про те що ми маємо знати, хто ми і яка в нас місія. Про те, що часто забуваємо, що ми тут не назавжди і найголовніше, що ми можемо, це світити для Господа, для інших людей, тим чим призначені на цій землі”, – розповідає Татиша.

Сингл “Ти тільки світи” побудований як діалог між Богом та людиною. Перший куплет та приспів – це звертання Господа до людини, а другий куплет – відповідь людини Богу. 

Слухати трек на майданчиках:

https://fanlink.tv/Tilkusvity

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button