Культура

“Реліз цієї п’ятниці”. Вакарчук оприлюднив фрагмент першої в історії гурту “Океан Ельзи” пісні англійською мовою. Відео

“Реліз пісні Voices Are Rising уже цієї п’ятниці”, – написав артист.

“Звучить як молитва. Надихає. Хочеться жити”, – відреагували в мережі.

“Господи, як круто”, – написали в коментарях.

Про те, що “Океан Ельзи” вперше за 30-річну історію гурту записує англомовний альбом, Вакарчук повідомив 14 березня.

“Наша. Нова. Сторінка. Скоро. “Океан Ельзи” випустить альбом пісень англійською вперше у своїй історії. Ми будемо працювати над тим, аби й музичний голос України звучав гучно, його чули та помічали у світі, – розповів він. – Українська альбом вийде, як і заплановано, восени цього року до 30-річчя гурту“.

Вакарчук зазначив, що на таке рішення його надихнуло нагородження премією “Оскар” українського документального фільму “20 днів у Маріуполі”.

“І нам треба зробити так, щоб голос України продовжував звучати сильно й натхненно. Саме тому з гордістю повідомляю, що вперше у своїй історії “Океан Ельзи” збирається випустити музику англійською мовою. Ми дуже щасливі й зосереджені”, – резюмував співак.

Контекст

Вакарчук народився в Мукачеві (Закарпатська область) 1975 року. 1994 року він приєднався до колективу “Клан тиші”, замінивши Андрія Голяка. 12 жовтня 1994 року гурт дістав назву “Океан Ельзи”, а Вакарчук став лідером музичного колективу.

Після 2014 року Вакарчук разом із колективом виступає перед українськими захисниками на передовій, а також дає благодійні концерти за кордоном на підтримку ЗСУ.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button