Шоу бізнес

DARIMAR випустила дебютний трек «Про мене» про пошуки та розуміння себе

У цьому треці співачка намагається розкрити себе та зрозуміти сама, хто вона є з усіма таємницями, які навіть сама про себе не знала.

Він був написаний буквально за 10 хвилин в досить важкий період артистки – період розлучення та самотності, який застав її у чужій країні.

Занурившись дуже глибоко всередину, вона відкриває в собі світло та вогонь, який горить і хоче показати його світові та майбутньому абстрактному герою. Цікава манера виконання та мелодія додають ще більшого магнетизму та магічності цій пісні.

«Цей трек має для мене дуже глибокий зміст. Я впевнена, що так каже кожен артист, кожен автор, що написав пісню. Але це насправді так. Ця пісня була написана в тяжкий для мене момент, після пʼяти років перерви, коли мені нічого не писалось та не приходило в голову. Нею я хотіла докричась до людей та дати зрозуміти, що навіть в дуже важких ситуаціях нічого ще не скінчено, та все тільки починається, потрібно тільки вміти розпалити ті іскри всередині себе та зрозуміти, хто ти є», – розповіла співачка DARIMAR.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button