Культура

Бадоєв: Ні Повалій, ні Ані Лорак, ні Кіркоров не потрібні ніде, окрім Росії. Їхній голос неліквідний у світі

Журналіст запитав у продюсера його думку про те, “як вони можуть жити, знаючи, що Росія, де вони співають, де заробляють гроші, убиває українців у багатодесятитисячній кількості й руйнує українські міста”.

“Дуже хотілося б вірити, що в них не все добре і що воно десь бодай якось щипає. Але з іншого боку, російська пропаганда і все, що вони роблять, – воно навіть до Києва доходить. Тобто ручки доходять і сюди. А уявляєте, який це чудовий щит від душевного сум’яття – російська пропаганда? Коли ти живеш там і тобі кажуть: “Та це якісь укри, це все [президент України Володимир] Зеленський зробив”, – сказав Бадоєв.

Він наголосив, що не думає про таких людей.

Читайте також

“Коли я починаю думати… У мене зараз піна з рота піде. Я коли починаю думати, думаю: “Це неможливо!” Неможливо це! А якщо можливо, то все одно неможливо. Я не розумію. Я не розумію, як можна настільки в себе не вірити. Знаєте, чого це? Я вам скажу чітко. Дивіться: ні Повалій, ні Кароліна, ні ще енна кількість, хай кого ми назвемо… Кіркоров також зокрема. Вони настільки знають точно, що вони більше ніде не потрібні, окрім Росії… Їхній голос нікому не потрібен. Він неліквідний у світі. В Україні він також неліквідний. Вони можуть дозаробляти шматочки свого масла й хліба тільки там. І це виявляється загалом важливішим, ніж усе інше”, – вважає Бадоєв.

За його словами, такі люди “насправді не вірять у себе”.

Бадоєв розповів, що з Ані Лорак він свого часу дружив і вона “все своє життя бачила собі кар’єру по всьому СНД”, і вона знає, що в Україні на неї “особливо ніхто не чекає”.

Контекст

Кіркоров народився в Болгарії 1967 року. Його занесено до бази сайта “Миротворець” за відкриту підтримку політики Путіна й війни РФ проти України. У січні 2022 року Україна ухвалила рішення про санкції проти 119 осіб, які проживають у Росії, включно з Кіркоровим. Кіркорову заборонено в’їзд до низки європейських країн. Зокрема, він не може відвідувати МолдовуЕстонію й Литву. Наприкінці грудня 2023 року Кіркоров відвідав “голу вечірку” Івлєєвої, після чого його перестали запрошувати на російські пропагандистські канали. Опинившись у немилості, Кіркоров записав відео з вибаченнями, заявивши, що “зайшов не в ті двері”. За його словами, він не знав про дрескод вечірки, а щойно дізнався, одразу пішов. Водночас Кіркоров з’явився на заході напівголим.

Ані Лорак народилася 1978 року в місті Кіцмань Чернівецької області. Із 2014 року артистка живе й виступає у РФ. У березні 2022 року Ані Лорак заявила, що “в Україні триває вбивча й руйнівна війна”, і закликала її зупинити. Співачка не вказала, кому конкретно адресовано її заклик, а також те, що країна-агресор РФ напала на Україну. У жовтні 2022 року Ані Лорак опинилася в санкційному списку України. 1 січня 2023 року співачка назвала ракетний обстріл Києва в новорічну ніч “ситуацією, яка затьмарила їй момент свята”. 15 березня 2024 року російські пропагандистські ЗМІ повідомили, що співачка подала документи на оформлення російського громадянства.

Повалій, як і Ані Лорак, із 2014 року живе в Росії. Її також занесено в санкційний список. У січні 2023 року Повалій публічно виступила на підтримку Путіна й повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Повалій із 2023 року є громадянкою РФ. У лютому 2024 року Служба безпеки України повідомила про заочну підозру Повалій.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button