Культура

Після інтерв’ю Гордону в Росії ініціювали кримінальну справу проти актриси Троянової. У розмові з журналістом вона сказала, що мріє вбити Путіна

Інтерв’ю вийшло 27 березня. Тільки на YouTube-каналі “В гостях у Гордона” його переглянуло понад 700 тис. людей.

У цьому інтерв’ю, відповідаючи на запитання, чи дійсно вона хотіла вбити президента країни-агресора РФ Володимира Путіна, Троянова сказала: “Мрію! Я з першого дня почала думати, як його й…бнути, звісно. Це просто нав’язлива ідея. Я психологині кажу: “У мене лише одне бажання – убити його”. Вона мені відповідає: “Нормальне бажання”.

Скаргу на Троянову у Слідчий комітет РФ і російську прокуратуру подав голова російського громадського руху “Зов народа” Сергій Зайцев (раніше цей рух скаржився у правоохоронні органи на групу “Би-2”, писав “Коммерсантъ”).

Зайцев сказав пропагандистам, що Троянова “таких брутальних заяв собі ще не дозволяла”. Донощик пригрозив притягнути актрису до відповідальності за статтею про погрозу вбивством.

Контекст

Троянова в Росії служила в Малому драматичному театрі “Театрон”, “Коляда-театрі” й Московському театрі Олега Табакова, знімалася в кіно. Серед відомих фільмів і серіалів, у яких вона грала, – “Дзиґа”, “Жити”, “Кококо”, “Ольга”. 2014 року з фільмом “Поруч” дебютувала як режисерка.

Актриса, живучи у Росії, брала участь в опозиційних акціях. 2021 року вона покинула Росію, зараз проживає у Франції. Троянова засудила війну Росії проти України.

2023 року в РФ її занесли до списку “іноагентів”.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button