Культура

34-річна Свіфт увійшла до списку мільярдерів від Forbes, досягнувши цього тільки завдяки музиці

Статки 34-річної артистки за версією видання оцінюють у $1,1 млрд. Артистка стала першою серед колег, кому вдалося досягти цього статусу винятково завдяки написанню й виконанню пісень, а також завдяки заробітку від першої частини концертного туру The Eras Tour.

За даними Forbes, станом на 2024 рік у світі є 2781 мільярдера. Це на 265 осіб більше порівняно з попереднім роком. Загальні статки мільярдерів – $14,2 трлн.

Контекст

Тейлор Свіфт народилася 13 грудня 1989 року. Вона здобула популярність після виходу у 2008 році альбому Fearless. Платівка посіла перше місце у чарті Billboard 200. У 2019 році артистка стала найбільш високооплачуваною співачкою за версією Forbes.

Свіфт є багаторазовою лауреаткою премій “Греммі”, “Еммі”, American Music Awards, Billboard Music Awards, Country Music Association Awards і Academy of Country Music.

У листопаді 2023 року Свіфт стала людиною року за версією американського журналу Time. Редакція зазначила, що “досягнення Свіфт як співачки – у культурному, критичному й комерційному плані – настільки численні, що переказувати їх здається майже недоречним”. Видання наголосило, що на той момент Свіфт стала головною героїнею світу, а її “епічне турне, під час якого цього року зіграли 66 концертів по Америці, за прогнозами, стане найбільшим за весь час і першим, яке зібрало понад $1 млрд”.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button