Культура

“Хочу вибачитися перед усіма”. Екснардеп Вакарчук назвав помилкою свої спроби збудувати політичну кар’єру

“Я більше не хотів би у своєму житті займатися політикою. Я вважаю, що те, чим я займаюся зараз, є максимально ефективним, дає гармонію і реалізацію мені, а головне – станом на сьогодні приносить багато користі. Я в цьому абсолютно впевнений”, – сказав артист.

Він назвав помилкою свої попередні спроби збудувати політичну кар’єру.

“Думаю, що у свій час зробив велику помилку, коли недооцінив рівень надії людей на конкретну особистість у політиці. Я недооцінив, наскільки на мене багато хто покладав великі надії, – зізнався артист. – Я цього недооцінив і хочу вибачитися перед усіма цими людьми. Тому що я певним чином їх очікування, які вони на мене покладали, не справдив. Я це зробив абсолютно не зі зла. Моя помилка тоді була в тому, що я не усвідомив цього. Тому мені за це насправді дуже болісно всередині. Та хочу сказати чесно, що я все життя робив, роблю й буду робити на своєму місці все, що можу, щоб моя країна була сильною, чесною, справедливою”.

Контекст

Вакарчука двічі обирали народним депутатом. У вересні 2007 року його обрали в парламент від партії “Наша Україна – Народна самооборона”, а за рік він написав заяву про складання мандата.

На парламентських виборах 2019 року його обрали народним депутатом за списками від партії “Голос”, про створення якої він оголосив у травні 2019 року. Вакарчук був першим номером у партійному списку.

Улітку 2020 року він склав свої депутатські повноваження. Музикант сказав, що його основною метою було привести в парламент “нових, професійних, порядних, патріотичних людей” і частково це завдання він вважає виконаним.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button