Культура

“Може, це частину уряду так назвали”. Нардеп Железняк повідомив, що працівників українських цирків забронювали від мобілізації

“Такий самий статус дали ДП “Пересувний цирк України” – “критично важливе підприємство, установи, організації для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період”. Може, це частину уряду та ОП так таємно назвали”, – висловився нардеп.

Пізніше Железняк додав, що знайшов схожі накази Міністерства культури та інформаційної політики України щодо ще шести цирків.

На сайті МКіП повідомляють, що статус “критично важливих підприємств” підтверджено для Пересувного та Національного цирків України, Державної циркової компанії України, Криворізького, Харківського, Дніпровського, Одеського та Львівського цирків. Укази Мінкульту датовано лютим 2024 року.

У документах зазначено, що всі ці підприємства відповідають критеріям організацій, які є критично важливими для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Окрім циркових установ, такого статусу набули ансамбль “Гуцулія”, Національна опера України, Львівська національна опера, Національний хор імені Верьовки, Харківський національний академічний театр опери та балету, капела “Думка”, Національний симфонічний оркестр України й низка інших творчих колективів.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button