Life style

Олена Кравець та зірки українського театру і кіно продовжують підтримку соціальної акторської школи «Фенікс»

Понад чотири місяці студенти проходять навчання в соціальній акторській школі «Фенікс» з метою соціалізації та розвитку свого творчого потенціалу. За цей час можна спостерігати чудові зміни, як у психологічному плані серед переселенців та військовослужбовців та їх дітей, так і зміни в сенсі їх творчого розвитку та розкриття свого таланту. Це все заслуга спільної командної роботи викладачів та запрошених зірок українського театру, кіно та всієї індустрії. 

Днями відбулася творча зустріч студентів акторської школи «Фенікс» із відомою акторкою та телеведучою Оленою Кравець.

«Я дуже добре пам’ятаю цей свій вік, в якому перебували студенти школи, з якими ми зустрічалися. Я сподіваюсь, що ця зустріч надихнула їх. І мені самій було важливо побачити сьогоднішню молодь, бо я від них теж наповнююсь, вони теж мені багато дають. Вони всі  такі відкриті, зі світлими очима та ясним поглядом, з жагою до нових знань та розумними запитаннями. Я обожнюю нашу молодь! Мені здається, що ми можемо бути спокійними за  них! Тому так важливо їх підтримати та почути.  Тому що це важливо кожній людині: в будь-якому віці, в будь-якому стані, в будь-якому місті на цій планеті. А тим паче там, де йде війна і де поруч стільки горя. Культура та мистецтво розмовляє з кожною душею до занурення в глибини себе, а на глибинах завжди багато відповідей, спокою, рівноваги», – ділиться враженнями від зустрічі Олена Кравець.

Експериментальна акторська школа «Фенікс» — це унікальний проєкт для творчої молоді з безоплатним навчанням. До викладання долучилися відомі актори театру та кіно, режисери, Заслужені та Народні артисти України, кастинг-директори: Катерина Кузнецова, Ірина Бондаренко, Ольга Сумська, Володимир Горянський, Дар’я Трегубова, Орина Петрова, Олекса Гладушевський, Леся Островська, Віталіна Біблів, Дмитро Голумбевський, Влад Никитюк та інші.

Впродовж курсу навчання майбутні актори отримали практичний досвід виступів на сцені та знімання у кадрі; вивчали сценічну мову та акторську майстерність; відвідали провідні кіностудії та прем’єри вистав. Серед студентів соціальної акторської школи — офіцери ЗСУ, діти захисників України, переселенці, біженці, молодь з окупованих та деокупованих населених пунктів України, молодь з багатодітних родин. 

Своїми враженнями від навчання поділилась військовослужбовиця, студентка акторської школи «Фенікс» Олександра Шаматалюк

«Важлива деталь яка додає драйву в навчанні — це спільнота з якою ти крокуєш. Усі енергійні, креативні, сміливі, щирі, кожен по своєму особливий, зі своїми інтересами, життєвими позиціями та формами прояву. Багато цікавих історій заховано в скарбничку спогадів від позаурочних здоланих викликів. 

Найсвіжіший спогад — творча зустріч з Оленою Кравець,  де обговорювали питання вибору напрямку між «хочу» та «потрібно». Як виявилося це ще та дилема, адже в сучасному світі не завжди вдається йти за своїм «хочу».  По закінченню все ж дійшли висновку, що варто прагнути  обирати себе, свої бажання та відчуття, дослухатися серця.

Завдяки школі та здобутому досвіду я позбулась обмежень у своїх проявах, отримала багато цікавих знайомств, глянула на життя під іншим кутом, а не тільки поглядом військовослужбовиці, зрозуміла, що творчість несе в собі невичерпну глибину знань».

По завершенню курсу студенти продемонструють цікавий творчий перформанс на соціальну-військову тему, який розповість глядачу про їх історії, рідні міста та їх мешканців, нагадає про страшні військові події та злочини ворога, які не можна забувати.

«Завдячую Олені за увагу до наших студентів та підтримку. Ця зустріч була надзвичайно важливою для багатьох та посприяла переосмисленню багатьох важливих питань для учасників проєкту. Різноманітні теми, що обговорювались під час зустрічі були настільки цікавими та актуальними для молодих акторів»,  — розповідає засновник та викладач соціальної акторської школи «Фенікс» Олександр Єгоров — «Я вдячний всім колегам та творчій спільності, що відгукнулась та підтримала нашу ініціативу заради благородної мети. Під час війни важливо підтримувати культуру та освіту, бо це така ж сама «зброя» нашого народу».

«Соціальна акторська школа «Фенікс» — це важлива освітня ініціатива зі створення платформи з метою соціалізації молоді. Я бажаю всебічної підтримки цьому проєкту, зростання кількості учнів, поширення інформації про цей проєкт. Щоб про вас говорили через декілька років, як про платформу, яка випустила на великі сцени великих акторів.  Щоб ця школа стала першою сходинкою на великому яскравому шляху. І головне, бажаю всім нам миру!» — побажала наприкінці зустрічі Олена Кравець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button