Шоу бізнес

Співак та волонтер Артур Боссо презентує кліп на авторську пісню “Ти Ангел” (ВІДЕО)

Співак та волонтер Артур Боссо представив авторську пісню “Ти Ангел”. Ця пісня присвячена нашим Ангелам захисникам.  

За останні два роки Артур БОССО дав більше 300 благодійних концертів, підтримуючи моральний дух наших захисниць та захисників в військових частинах, та збираючи кошти для ЗСУ в тилу. Доводилось Артуру виступати і в польових умовах на позиціях ЗСУ. І саме в ці моменти спілкування з нашими відважними воїнами, коли під час концерту вони забували про війну та подумки повертались в своє мирне життя, Боссо надихнувся та написав пісню “Ти Ангел”.


«Я багато спілкуюсь з нашими військовими під час виступів та після них. І одного разу я зрозумів, що ось вони наші земні Ангели-охоронці ! І саме тоді народилась пісня «Ти Ангел», – розказав автор та виконавець Артур Боссо. 


На пісню “Ти Ангел” Артур Боссо представляє емоційну відеороботу – драматична історія про те, що кожна людина – це Ангел з одним крилом і тільки обʼєднавшись ми можемо злетіти. Тільки допомагаючи і підтримуючи один одного ми можемо жити та перемагати.


І коли на концертах Артура звучить ця пісня, зал неодмінно аплодує стоячи, віддаючи свою повагу та підтримку нашим захисницям та захисникам, нашим Ангелам!

Пісня «Ти Ангел» вже доступна на всіх музичних платформах:

https://promo.bestmusic.com.ua/fanlink/5791/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button