Шоу бізнес

«Стерва» – нова пісня Тіни Кароль та SHUMEI

Пісня “Стерва” – це історія про пристрасне кохання, без якого міцні та стійкі відносини неможливі. Образи, ревнощі та скандали – це лише перешкоди на шляху до міцного, щирого та справжнього кохання.

«Працювати з Тіною було задоволенням. Тіна – людина, яка захоплює тебе з першої зустрічі. Її можна описати багатьма словами, але її основною якістю, яка мене вразила, є її простота та людяність, якою, на жаль, не всі володіють», – каже SHUMEI.

Пісня “Стерва” була написана Тіною Кароль. Для втілення змісту Тіна шукала партнера для дуету, і найкращим голосом виявився голос SHUMEI.

«SHUMEI – найбільш перспективний артист нового покоління в Україні. Його унікальний тембр не можна сплутати з будь-яким іншим голосом у світі. Хрипота та мужність його вокалу надали цій композиції крутого змісту. Я дуже задоволена цією співпрацею», – каже Тіна Кароль.

Зйомки кліпу на пісню «Стерва» проходили на Львівському залізничному вокзалі. Історію палкого кохання втілили найпопулярніші українські блогери та актори Богдан Шелудяк та Юлія Свіжинська.

«Маю за честь вже втретє створювати музичне відео для Тіни Кароль. Кінопаралель між співаками та акторами була створена задля заглиблення у зміст та характер цього дуету», – говорить режисерка кліпу Ната Курган, яка раніше створила такі відео роботи для Тіни Кароль, як «Не святі» та «Троянди»

Разом з премʼєрою пісні «Стерва» Тіна Кароль випустила новий альбом «Троянди» , куди увійшли раніше випущені хіти та нові пісні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button