Fashion

Молодість, амбіції, талант: історія молодого дизайнера MAXIMILIAN 

У цьому інтерв’ю ми поговоримо з молодим та амбіційним дизайнером – MAXIMILIAN, який мріє не лише про кар’єру в модній індустрії, а й про створення власного бренду, що зможе конкурувати з найвідомішими гравцями у світі моди. Він поділиться своїми мріями, цілями та стратегіями, які він планує використовувати для досягнення успіху і визнання у цій конкурентній галузі.

Чому ти вирішив займатись саме дизайном?

Моє прагнення стати дизайнером одягу було очевидним. Навіть у дитинстві я відчував себе у своїй тарілці, організовуючи модні шоу для своїх ляльок та експериментуючи зі стилями і формами. Цей інтерес до моди і стилю залишався зі мною і зараз.

Зростаючи, я почав докладати більше зусиль до розуміння процесу створення одягу. Я вивчав різні техніки, аналізував тренди та працював над вдосконаленням свого мистецтва. Для мене дизайн одягу – це не лише естетика, але й бізнес. Я розумію важливість вивчення ринку, розробки колекцій та залучення клієнтів.

Сьогодні мої амбіції зростають разом зі мною. Моя мета – не просто створити красивий одяг, але й надати клієнтам впевненість та задоволення від їх вигляду. Я вірю в силу моди як інструменту самовираження та впливу. Моя мрія – розвивати свій бренд та надавати якісний та стильний одяг, що підкреслить індивідуальність та гідність кожного клієнта.

Як ти збираєш інспірацію для своїх ескізів?

Створення ескізів та дизайнів – це творчий процес, який може бути дуже різноманітним та непередбачуваним. Натхнення може виникати зі спонтанних джерел, таких як фільми, музика або навіть сни, де кольори, форми та образи переплітаються у неповторний спосіб. Іноді новий дизайн може бути відгуком на попередні колекції, викликаючи новий погляд на вже відомі елементи. Відкритість до різноманітних джерел ідей та готовність до експериментів дозволяють розвивати та вдосконалювати свій творчий потенціал.

Які основні принципи та концепції лежать в основі твоїх дизайнів?

У моїх дизайнах я завжди прагну до поєднання сексуальності, елегантності, вишуканості та розкіші. Кожен мій виріб відображає цінності жіночності та вишуканості, додаючи до образу нотки загадковості та привабливості. Кожна деталь моїх дизайнів працює на створення виразного та неповторного образу, що підкреслює гідність та впевненість жінки. Мої колекції відзначаються відмінними кроєм, використанням розкішних тканин та аксесуарів, створюючи атмосферу елегантності та розкоші у кожному образі.

Які інструменти та технології ти використовуєш для створення своїх ескізів?

Мій творчий процес починається з різних інструментів та технік. Від цифрового малювання на iPad за допомогою Apple Pencil до традиційних методів у скетчбуці з маркерами, аквареллю чи олівцями – кожен з них відкриває нові можливості для вираження моїх ідей. Цей мікс цифрових та аналогових інструментів дозволяє мені експериментувати з різними стилями та текстурами, створюючи унікальні ескізи та дизайни. Чи цифрово, чи на папері, кожен ескіз – це крок у моєму творчому шляху, що допомагає мені розвивати свій стиль та виразність.

З ким ти вже співпрацював?

Моя кар’єра в дизайні одягу була повна цікавих викликів та захоплюючих можливостей співпраці з різними брендами, особливо з тими, які тільки починають свій шлях у світі моди. Працюючи на фрілансі, я мав можливість внести свій внесок у розвиток їхніх колекцій, створюючи унікальні дизайни одягу.

Одним із найяскравіших проектів, з яким я мав честь співпрацювати, є бренд “POSION New York” – авангардний та дерзкий бренд латексних нарядів та сексуального вбрання. Мої дизайни допомагали підкреслити екстравагантність та вишуканість їхніх колекцій.

В даний момент я зосереджую свою увагу на українському бренді “Андреас Москін”, де маю можливість використовувати свої навички та досвід для створення стильних та елегантних колекцій, що відображають неповторний характер української моди.

Я знаю що твої ескізи оцінили світові зірки, розкажи хто це і чи не пропонував ти їм співпрацю?

Так, дійсно, деякі світові зірки оцінили мої фешн ілюстрації, адже окрім дизайну я займаюсь і ілюстрацією. Наприклад, Наомі Кембл, Precious Lee, Тіна Кароль запостили мої ілюстрації, де вони були зображені у відомих брендах. Щодо пропозицій співпраці, наразі таких пропозицій не було. Проте це дуже захоплююче знаходитись на радарі таких впливових осіб, і я відкритий до можливостей майбутньої співпраці, якщо така виникне. Окрім цього Tvorchi виступали на національному відборі Євробачення 2024 в моїх дизайнах для бренду Андреас Москін.

Як ти описав би свій стиль дизайну за допомогою трьох слів?

Мій стиль малювання -це SLAY , BIT€h and ICON vibes

Яка книга, фільм або мистецький твір найбільше надихає тебе у творчій роботі?

Є два фільми, які я переглядаю по 100 разів, це «Круелла де Віль», де я черпаю заряд енергії, жаги до моди, надихаюсь шикарною естетикою. І другий фільм, це «Диявол носить Прада», шикарний фільм, iconic персонажі, фешн естетика і багато стильного одягу.

Які твої цілі та амбіції у галузі дизайну на майбутнє?

Мої цілі включають створення власного бренду одягу, який буде конкурувати на світовому рівні з такими визначними іменами, як Versace, Mugler, Schiaparelli, YSL, Prada, Dior, Chanel і багато інших. Я мрію, щоб мій бренд став визнаним символом якісного дизайну та вишуканого стилю, втілюючи у собі інноваційність, естетику та вишуканість. Для досягнення цього, я готовий вкладати усі свої зусилля, працювати над розвитком свого таланту та набувати необхідний досвід у модній індустрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button