Персони

Шоумена та телерадіоведучого Андрія Чорновола нагородили за підтримку благодійних заходів та розвиток музичної індустрії

Нещодавно Андрій Чорновол отримав відзнаку як почесний експерт премії Kids Gravity TOP-100 за розвиток музичної індустрії та підтримку благодійних проєктів. Андрій регулярно проводить благодійні заходи та аукціони, на яких збирає величезні суми для військових, дітей й тих, хто потребує підтримки.

«Я вважаю своєю місією підтримувати й об’єднувати людей на благодійних івентах. Такі заходи завжди важливі. А в наш час тим паче. Особливо зворушливі — виступи для дітей. Після кожного ми довго спілкуємось, фотографуємось. Мені, як батьку двох хлопчиків, хочеться робити максимум для того, аби у всіх наших дітей були щасливі очі», — ділиться Андрій Чорновол.

У його портфоліо як професійного ведучого наймасштабніші події: головна музична премія України M1 Music Awards (3 роки поспіль), найбільший фестиваль східної Європи ATLAS WEEKEND, благодійний дитячий фестиваль Чорноморські Ігри, премія Золота Жар-птиця, Хіт-конвеєр, Великий Весняний Концерт та багатьох інших.

Професійна візія шоумена та телерадіоведучого — підтримувати українську музику і наших артистів.

У програмі «Своєрідне Шоубіз» на телеканалі М1 ведучий щотижня аналізує події з життя знаменитостей, а в «Головному хіт-параді України» презентує найкращі треки українських виконавців. Також Андрій — ведучий проєкту «МУЗ.РЕДАКЦІЯ», який дає шанс молодим талановитим артистам потрапити на радіо і бути почутими широким загалом. Ведучий щодня прокидається до світанку, аби будити слухачів одного з найпопулярніших шоу «Ранковий Двіж» на Нашому радіо.

«Впевнений, що культура зараз на часі, як ніколи. Це те, що ідентифікує націю, дає натхнення і наснагу жити у найстрашніші дні. Наша музика настільки крута, прогресивна і стильна, що вона неодмінно має звучати гучно на весь світ. Саме для популяризації української музики та артистів я створив рубрику «Хто у топі», яка збирає мільйони переглядів у Тік Ток» — розповідає Андрій.

https://vm.tiktok.com/ZMMmGaQbK

Серед найближчих професійних планів Андрія Чорновола — підкорення українського YouTube, тож будемо стежити за анонсами на офіційних сторінках ведучого та підтримувати проєкти, покликані популяризувати українську культуру.

Андрій Чорновол шоумен, телерадіоведучий з 15-ти річним досвідом, обличчя телеканалу М1, ведучий «Weekend Show», «СвоєРідне ШОУБІЗ», «Головний Хіт-парад України», шоу «Ранковий Двіж» на Наше Радіо, проєктів «Муз.Редакція» і «Хто у Топі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button