Life style

Винищувачі F-16: українські пілоти готуються до польотів у Франції, – ЗМІ

Українські пілоти навчаються літати на F-16 / фото Getty Images

Пілоти ЗСУ навчаються літати на сучасних винищувачах F-16 на південному заході Франції.

“Франція поки що не постачатиме винищувачі, але вже бере участь у підготовці десяти українських пілотів, відібраних Генштабом ЗСУ. Їм від 20 до 22 років. Шестеро з них ще проходять підготовку у Великобританії, де опановують англійську мову”, – йдеться у повідомленні видання BFM TV.

При цьому, за даними видання, інші четверо українських пілотів вивчили англійську і мають певний досвід польотів на цивільних літаках або навчально-тренувальних літаках.

Відео дня

Наразі вони перебувають на авіабазі на південному заході Франції, де навчаються повітряному бою на F-16. Видання додало, що українські пілоти проходять підготовку так само, як і французькі, але вдвічі швидше.

Видання деталізувало, що у програму підготовки входять тренування на тренажерах, у тому числі на літаках Alpha Jets. Перед тим як сісти за штурвал F-16 українські пілоти повинні будуть налітати 80 годин.

Лише після цього періоду навчання, який триватиме півроку, пілоти пересядуть на F-16 у США або в одній з європейських країн, які мають американські винищувачі.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button