Life style

Тотатальна війна з боку РФ: оглядач попередив, до чого готуватися

Українцям треба відбитися, підкреслив експерт.

Іван Яковина попередив про загострення війни Росії проти України / колаж УНІАН з фото flickr.com/bwjones та скріншоту

Триває повномасштабна війна в Україні, і упродовж поточного року РФ кине проти української держави “абсолютно все”, що має.

Про це йдеться у статті оглядача NV Івана Яковини. На його думку, слід “готуватися до того, що це буде тотальна війна з російського боку”, і треба відбитися. “І в 2024 році, найімовірніше, доведеться набирати до ЗСУ додатково людей – 100, 200, 300 тисяч осіб”, – спрогнозував журналіст.

Оглядач додав, що, можливо, людей у Збройні сили України простіше було б набрати, якби були чітко прописані терміни служби. “Бо якщо безстроково ви йдете в армію, то кількість охочих вступити до лав збройних сил стрімко знизиться”, – підкреслив автор.

Відео дня

Важливі новини України про війну – сьогодні це варто прочитати

Нагадаємо, наприкінці травня влада США вирішила виділити десятки мільярдів доларів на допомогу українцям. Повідомлялося, що на фронті ще немає нової допомоги від американців. 

Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) попередили, що до приїзду допомоги зі Штатів в Україні ситуація на фронті може погіршитися, якщо російські окупанти почнуть сильніше атакувати.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button