Культура

Перман про Галкіна й Пугачову: Люди мали все. Нахер усе покинули. Він каже: “Як би я в очі дітям дивився, якби вчинив інакше?”

“Єдина людина, з якою я підтримую стосунки, я говорю про зірок, – з Максимом ми підтримуємо якісь стосунки”, – сказав Перман.

“Якою надзвичайною людиною виявився”, – зауважив Гордон.

“Чому виявився? Він і був надзвичайний. Вундеркінд, розумник, геній. Талановитий, освічений. З якимись принципами, честю. Я вже мовчу – люди з таким почуттям гумору взагалі особливі. І ось він проявився”, – заявив Перман.

Продюсер додав, що обговорював з Галкіним його виїзд разом із дружиною, російською співачкою Аллою Пугачовою й дітьми з РФ після початку повномасштабної війни.

“Люди мали все. Боги! Вони просто все нахер [покинули], усе в топку. От усе просто. Заради принципів. Коли Максим мені сказав… Він дзвонив. Каже: “Як би я в очі дітям своїм дивився, якби вчинив інакше? Як це можливо?” Розумієш, яка людина? А вона як декабристка. Бувши ким? Мені навіть порівняти ні з ким масштаб її особистості. Дуже їм за це дякую”, – заявив Перман.

Відео: В гостях у Гордона / YouTube

Контекст

Галкін і Пугачова одружилися 23 грудня 2011 року. Вони виховують двійнят Лізу й Гаррі. Дітей народила сурогатна мати.

Після того, як у Росії почали цькувати Галкіна, який публічно засудив повномасштабне вторгнення країни-агресора РФ в Україну, знаменита пара разом із дітьми покинула Росію й переїхала до Ізраїлю.

16 вересня 2022 року міністерство юстиції Росії занесло Галкіна до реєстру “іноземних агентів”. 18 вересня Пугачова у відкритому листі закликала визнати і її “іноагентом” у РФ і побажала, щоб російські окупанти перестали гинути за ілюзорні цілі, які роблять РФ вигнанкою й ускладнюють життя росіян. Від публічних заяв на підтримку України артистка весь час утримувалася.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button