Культура

Букмекери змінили прогноз щодо перемоги alyona alyona і Jerry Heil на “Євробаченні 2024”. Ізраїль витіснив Україну з трійки лідерів

Контекст

11 травня у шведському Мальме відбудеться гранд-фінал “Євробачення 2024”. Представниці України alyona alyona і Jerry Heil із піснею Teresa & Maria вийдуть на сцену в першій частині під другим номером.

Окрім України, у гранд-фіналі виступлять ще 19 фіналістів, дібраних за підсумками двох півфіналів, а також представники “великої п’ятірки” (Великобританія, Німеччина, Іспанія, Італія та Франція – головні спонсори “Євробачення” і конкурсант зі Швеції – країни, яка перемогла на “Євробаченні 2023”).

Гранд-фінал відкриють представники Швеції Marcus & Martinus із піснею Unforgettable. Останньою у гранд-фіналі виступить співачка Kaleen із піснею We Will Rave.

Порядок виступу решти фіналістів можна подивитися тут. Уперше за понад 30 років у конкурсі знову бере участь Люксембург.

Переможцем конкурсу стає учасник, який набрав максимальну кількість балів. Країна, представник якої переможе, 2025 року стане місцем проведення наступного “Євробачення”.

Україна є однією з найуспішніших країн на “Євробаченні” – вона 22 рази брала участь у конкурсі, завжди ставала його фіналісткою і здобула три перемоги. Подивитися виступи українських артистів, які в різні роки представляли Україну на “Євробаченні”, можна тут.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button