Шоу бізнес

DDEVA — «Двоє»: пісня — маніфест кохання

Співачка DDEVA отримала перших фанів після виходу треків «Море» та «Рідні люди», які оцінили сотні тисяч радіослухачів по всій країні.

У своєму новому синглі DDEVA співає на ще одну тему, яка стала важливою для мільйонів українців з початком повномасштабної війни.

У новому синглі «Двоє» DDEVA перша у популярній музиці висвітлює актуальну тему для сучасної України — різке підвищення кількості розлучень та розпад раніше міцних романтичних стосунків. 

Напевно кожна доросла людина може порахувати декілька раніше щасливих пар, відносини яких не витримали напруги війни: «Війна, яка триває зараз розлучила дуже багато сімей і в деяких випадках назавжди. Хтось знайшов свою долю в інших країнах, хтось вирішив більше не бути родиною, а є ті сімʼї, що були на волосині від розлучення», — розповідає DDEVA.

Але, попри сумну статистику, багато хто, навпаки став ще більше любити свого партнера чи партнерку. В екстремальних обставинах всі відчуття загострюються, ми отримуємо новий досвід, який робить нас та наші відносини сильнішими, або навпаки — руйнує їх. 

«Ця пісня саме про це, що якщо є ще вогонь кохання і ви розумієте, що ваша родина це сенс вашого життя, підтримка та опора. Коли ви розумієте, що є шанс зберегти стосунки, то не втрачайте цю можливість знову бути разом», — певна співачка.

DDEVA співає про те, що хвилює кожного з нас, але її музика та лірика завжди має енергії надії та сили. Артистка мотивує жити, любити і насолоджуватися життям та отримувати енергію від кохання, близьких людей і природу.

Попри складну проблематику пісні — це маніфест кохання: «Я співаю про кохання, яке може побороти все. У мене пісня «Двоє» асоціюється з ніччю та коханням, цими незабутніми годинами, коли люблячі серця буквально б’ються в унісон. Я писала цей трек для того, щоб під нього хотілося цілуватися. Попри все», — пояснила співачка.

Оцінити маніфест любові можна зараз:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button