Шоу бізнес

Співак MELOVIN поділився атмосферою, яка панувала на пісенному конкурсі Євробачення-2024 в Мальме

Нещодавно відомий український співак MELOVIN, представник України на Євробаченні-2018 в Лісабоні, повернувся з поїздки у Швецію та Данію.


Яскрава зірка Євробачення-2018 MELOVIN традиційно виступає на вечірках з нагоди музичного конкурсу. Цьогоріч він приїхав до Мальме та Копенгагену, де проходить Євробачення-2024 та офіційні події навколо конкурсу.
В цих країнах проходили офіційні події, присвячені цьогорічному пісенному конкурсу Євробачення-2024, які традиційно передують “великому” Євробаченню. Зокрема офіційні pre-party Євробачення та Euro Fan Cafe, на яких виступали найяскравіші представники конкурсу попередніх років.

Під час прямого включення на “Сніданку з 1+1” з Тимуром Мирошниченком артист зазначив, що у Швеції під час Євробачення-2024 було досить небезпечно.

Артист поділився, що атмосфера у Швеції зараз досить напружена. Причиною є участь Ізраїлю в музичному конкурсі. Саме проти цього відбуваються протести з боку пропалестинських сил.
“У місті дуже було напружено, тому що скрізь заклики з дискваліфікації Ізраїлю з Євробачення, прапори Палестини, дуже багато мітингів і погроз. На площі спалювався Коран, звичайно, виступати було страшно”, – повідомив MELOVIN.

Артист зазначив, що він разом із командою хвилювалися через те, що може щось трапитися просто під час виступу. Проте, все пройшло успішно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button