Культура

Рок-гурт Gåte з Норвегії, який посів на “Євробаченні 2024” останнє місце, висловився про перемогу небінарного представника Швейцарії Nemo

“Наші серця плачуть від чистої радості, що конкурс виграла саме ця людина – наш новий улюблений друг Nemo. Це саме те послання, яке потрібно донести наприкінці всього цього”, – заявили музиканти.

Вони зізналися, що відчули не найкращі почуття, коли посіли останнє місце на конкурсі.

“Але ці сльози висохли, і в нас залишилося величезне почуття вдячності за те, що ми представлені у спільноті “Євробачення”. Ми знаємо, що зробили все, що могли, і насолоджувалися кожним моментом цього досвіду, – додали вони. – Ми й далі будемо створювати музику, у яку віримо! Дуже дякуємо всім, хто голосував за нас під час півфіналу і фіналу, і ми дуже тішимося бачити, скільки нових шанувальників і послідовників подарувала нам ця пригода. Не кажучи вже про всіх нових друзів серед наших колег-конкурсантів”.

Рок-гурт Gåte з Норвегії, який посів на Фото: gaate_official / Instagram

Контекст

Глядачі в Україні віддали Норвегії три бали, професійне журі – нуль. За підсумками загального голосування Норвегія набрала 16 балів й опинилася наприкінці таблиці.

Nemo зі Швейцарії здобули 336 балів від професійного журі та 255 балів – від глядачів, набравши в сумі 591 бал. Друге місце посіла Хорватія (547 балів), якій букмекери прогнозували перемогу, а на третьому місці опинилася Україна (453 бали). Її на конкурсі представляли Jerry Heil та alyona alyona з піснею Teresa & Maria.

За правилами конкурсу, “Євробачення 2025” відбудеться у Швейцарії. Nemo – перший відкритий небінарний переможець “Євробачення” і перший переможець “Євробачення” від Швейцарії після перемоги канадської співачки Селін Діон, яка представляла країну ще 1988 року.

Adblock test (Why?)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button